Eymür'ün Saldırısı ve Hablemitoğlu'nun Cevabı

Devrim Tarihçisi Yazar / Devrim Şehidi

Eymür'ün Saldırısı ve Hablemitoğlu'nun Cevabı

İletigönderen Oğuz Kağan » Cum Kas 26, 2010 0:34

Eymür'ün Saldırısı ve Hablemitoğlu'nun Cevabı

Yeni amiriniz Henri Barkey'in CIA-Dışişleri Bakanlığı nezdinde profesyonel bir Kürt uzmanı olduğunu sanırım biliyorsunuzdur. Sizi bir süre sonra kullandıktan sonra sanırım Graham Fuller'e devredecektir.

Eymür'ün Necip Hablemitoğlu'na Saldırısı

“4-5 Kişi” başlıklı yazımız içindeki “Andıç” bölümü ile ilgili olarak iki okuyucumuzdan e-mektup aldık.

Apo ve Fettullah Gülenle İrtibatlı Mossad Ajanı
K.D. isimli okuyucumuz şöyle diyor mektubunda:

Mitoğlu'ndan Saldırı
ABD’de kurulu ve bazı enteresan bağlantılarını bildiğim bir cemiyetin Web sayfasında Dr. Necip Hable Mitoğlu isimli, bir kişi “Etki Ajanları - Nüfuz Casusları ve Fethullah’cılar Raporu” başlıklı bir yazı yazmış.

Yazının bir bölümü şu şekilde:

"Ama kitlesel desteği olmayan, toplumun büyük kesimi tarafından adeta lanetlenen "ikinci cumhuriyetçi" yazarlar, Türk Basınının en büyük gazetelerinde köşe yazarlıklarını sürdürüyorlar. Kim onlara "kamuoyunu oluşturma - koşullandırma" güç ve desteğini veriyor dersiniz? Bunca tepkiye rağmen, kapitalist kimliği ile ön plana çıkan medya patronları onları niçin ve neden hala korumakta? Bu bağlamda, Fethullah’çıların tanıtımı için büyük gayretler sarfeden ünlü bir medya patronunun, Mehmet Eymür'e yazarlık önermesi size hiç de şaşırtıcı gelmiyor. Fatih Altaylı gibi Cumhuriyetin temel değerlerine sahip çıkan kimi yazarlara "MİT ajanı" suçlamasıyla saldıranların, ikinci cumhuriyetçilere ya da aidiyet duygusuyla bağlı olduğu yeni vatanına kaçmak suretiyle deşifre olmuş etki ajanlarına ise suskun kalarak bir nevi dayanışma sergilemeleri, Türkiye'deki etki ajanlığı tehlikesinin boyutları hakkında bir fikir veriyor..."

Bu Mitoğlu’na “Söylediklerini ispat edemezsen sen bir şerefsizsin.” diye e-posta gönderdim. Cevap verir, belki bize yazarlık teklif eden ünlü medya patronu kimmiş açıklar, bizimle ilgili ajanlık kanısına nasıl varmış izah eder diye bekledik.

Cevap vermedi, şerefsizliği kabullendi.
>İsminin başında Dr. Lakabı bulunan ve ilim adamı geçinen bir zavallı. Araştırılırsa belli güç odakları ile bağlantısı çıkacağından eminim.


Dr. Necip Hablemitoğlu'nun Mehmet Eymür'e Yanıtı

Sayın Eymur,

Yeni vatanınızdaki sitenizde, gerçek fabrikatör nasıl olunur, herkese gösteriyorsunuz. Şahsımla ilgili yazdıklarınızın iftira ve hakaret boyutlarını geçiyorum. Ne zaman psikiyatrist oldunuz? Bir psikiyatristin bile bu tanıyı koyabilmesi için önce hastayı tanıması ve uzun süre müşahade altına alması gerekmez mi? Her bilim ve de meslek kolu, önce temel, sonra uzmanlık eğitimini esas alır. Disiplinlerarası uzmanlığa saygı esastır. İstihbarat deneyimi pazarlamaktan, pardon devletin temel sırlarını, olmayan onur ve haysiyetinizle birlikte satışa sunmaktan ne zaman sıkıldınız da benim ruhsal durumum hakkında tanı koyma gayretkeşliği içine giriyorsunuz?!.

Sayın Eymur,
Vatanın ve devletin şerefini birkaç dolar uğruna ayaklar altına almaya çalışıp, yakın arkadaşlarınızın eşlerine ait özel alan kapsamındaki mahremiyetlere bile ihanet ederken, hangi şereften bahsediyorsunuz? Şeref kavramından yoksun olanlar ne zamandan beri başkalarına kendi unvanlarını (şerefsiz) yakıştırır oldu?!. Bari Engin Civan da gelsin ve sitenizden şahsıma (hırsız) desin, bu ne biçim mantık ve cüret ve de arsızlık?!.

Lütfen yalan söylemeyin, sizin (serefsiz) ünvanınızı şahsım için de paylaştığınız seviyeli (!) mesajı aldıktan sonra size cevap yazdım. Üstelik, bu cevabi, 70'in uzerinde ülkede onbinlerce adrese de gönderdim. Sizi Türkiye'nin şeref listesine aldım. Nasıl bir istihbaratçısınız ki gözünüzden kaçmış?! Ekte cevabımı içeren makalemi tekrar gönderiyorum.

Yeni amiriniz Henri Barkey'in CIA-Dışişleri Bakanlığı nezdinde profesyonel bir Kürt uzmanı olduğunu sanırim biliyorsunuzdur. Sizi bir süre sonra kullandıktan sonra sanırım Graham Fuller'e devredecektir. Yaşınız itibariyle ABD vatandaşlığına geçerek CIA'dan emekli olmanız kesinlikle olanaksız. Sitenizdeki fonksiyonunuz anlamını yitirdiğinde -artık o tarihte limon gibi sıkılıp possanız çıktığı için- artık masraf bedeli de alamıyacaksınız. Önünüzde tek bir seçenek kalıyor: Fethullahçılara "danışman" olarak sığınmak. Nitekim, önümuzdeki aylarda cemaatin borazanlığına başladığınızda sanırım kimseler şaşırmayacaktır. Nitekim, hakkımdaki şerefli (!) karalamalarınız çıktığında, tartışma listelerindeki fethullahçılar hemen anında yönlendirdiler. Sizin isnatlarınız benim için gururdur. Çünkü ben Cumhuriyet aydını, alanında yetkin bir akademisyenim. Sizinse ne olduğunuzu dostunuz düşmanınız herkes bilmekte...

Sizden ricam çamur atarken, redaktörleri arasından yeralmaktan gurur duyduğum internet merkezini karıştırmayın. Siz, vatandan binlerce mil uzakta vatanı yaşamanın, sevmenin, kavgasını vermenin, fedakarlık yapmanın anlamıni bilmezsiniz. Kendi karanlık ve şaibeli ilişkilerinizi içinde yeraldığım gruplara bulaştırma çabanızı kınıyorum.

Sayın Eymur,
Düşmüş bir istihbaratçı eskisi olarak şayet şeref ve haysiyet kavramı gibi değerlerin gramı bile kalmışsa, hakkımda yazdıklarınızın altına bu mesaji da yerleştirirsiniz. Sizde o cesaretin ve uygar yaklaşımın, dürüstlüğün olmadığını bilmekle birlikte, yayınlamayacağınızdan da eminim. Keşke, ataçladığım makaleyi de ekleyebilseniz. Her neyse, sonuç olarak söylemek gerekirse, sizinle muhatap olmaktan ciddi biçimde rahatsızım, sitenizde adımın çıkması beni fevkalade aşağıladı. Siz, isterseniz mesajımı yayınlamayın, daha fazla aşağılanmayayım.

İlke olarak ABD'den vatanını, devletini, kurumunu satanlara selam ve saygı sunmuyorum. Dr. Necip Hablemitoğlu.

Not: Soyadımı yamultarak anlamlar çıkarmaya çalışmanız basitlik ve acizlik tezahürü. Size gönderilen mektupla uzak yakın hiçbir ilgim yok. Olsaydı, kendi adımı koyardım. Bu mesajımı ilgili iftiralarınızın altına koyma cesaretini gösteremeyeceksiniz, lütfen yazdıklarınızı da sayfanızdan çıkarın. Daha fazla aşağılanmak istemiyorum. Lütfen.


Dr. Necip HABLEMİTOĞLU
Namık KEMAL:
"Vatanın bağrına düşman dayamış hançerini,
Yok mudur kurtaracak bahtı kara maderini?"


Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK:
"Vatanın bağrına düşman dayasın hançerini,
Bulunur kurtaracak bahtı kara maderini."http://www.guncelmeydan.com/pano/tayyip-erdogan-a-gonderilen-cfr-muhtirasi-kuresel-ihale-t18169.html
http://www.guncelmeydan.com/pano/abd-disisleri-abdullah-gul-u-biz-yetistirdik-t23656.html
http://www.guncelmeydan.com/pano/dun-malta-surgunleri-vahdettin-bugun-ergenekon-tayyip-t18151.html

KAÇAMAYACAKSINIZ!
Kullanıcı küçük betizi
Oğuz Kağan
Genel Yetkili
Genel Yetkili
 
İletiler: 12355
Kayıt: Sal Oca 27, 2009 23:04
Konum: Ya İstiklâl, Ya Ölüm!

Re: Eymür'ün Saldırısı ve Hablemitoğlu'nun Cevabı

İletigönderen r59 » Çrş Ağu 14, 2013 21:15

Eymür Emniyet İstihbarat görev yapabilecek kadar yükselmiş Ülkmiz'de. Malum Ergenekon Hakimlerin ceza açıklaması Milleti tatmin etmedi Yargıtayda Hükümetin seçtiği Adamlar var kendi becereleri başarılarıyla oraya gelmiş olmaları durumunda temyiz sonrası ilginç sehir alabilir dava süreci.. Hablemitoğlu ve diğer faili meçhullerin adresi Dünya'yı Yönetenlerdir yani çok uluslu Şirketlerin patronları - Dünya parası'nın %70 hakim olanlar kendi menfaatine zarar veren bireyeleri tasfiye etmeye devam edecekler.

:alkolik:
Resim
Kullanıcı küçük betizi
r59
Üye
Üye
 
İletiler: 18
Kayıt: Pzr Tem 08, 2012 8:59


Şu dizine dön: Necip HABLEMİTOĞLU

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

cron

x