İhanet partisi Akape kapanmadı!

Genel & Güncel Konular

İletigönderen Egeli » Prş Tem 31, 2008 16:33

Davanın açılıp açılmayacağı bile kesin değilken,AKP'nin kapatılmayacağı biliniyordur bence :) Tabi açık duracak duracak nereye kadar?Biryerden sonra cereyan yapmaya başlar :?:
Kullanıcı küçük betizi
Egeli
Üye
Üye
 
İletiler: 1724
Kayıt: Cum Mar 09, 2007 17:40

İletigönderen Çetin Taş » Prş Tem 31, 2008 18:11

Ya Egeli.Bana bak kafamı karıştırıp durma.Yeteri kadar komplo teorisi dönüyor zaten kafamın içinde dün akşamdan beri.

Bir de kafamın için de dünden beri hep aynı şarkı çalıyor.....

BİR ŞEY YAPMALI!BİR ŞEY YAPMALI!BİR ŞEY YAPMALI!
Kemalistim.Vatanımı her şeyden çok seviyorum.
Kullanıcı küçük betizi
Çetin Taş
Üye
Üye
 
İletiler: 2354
Kayıt: Pzt Şub 19, 2007 22:02

İletigönderen Türk-Kan » Prş Tem 31, 2008 18:33

Çetin, yapiyorlar :)

Meclis tatile girdi. Anayasa Mahkemesi üyeleri bir haftaligina Volga nehri kiyilarina tatile gidiyorlarmis :)
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye
 
İletiler: 6735
Kayıt: Pzt Şub 19, 2007 20:56

İletigönderen Çetin Taş » Prş Tem 31, 2008 18:51

Vay be.
Acaba Anayasa Mahkemesi Üyeleri'nin telefonları dinlen mişmidir sevgili Türkan kardeşim?
Acaba uzaktan izlenip fotoğrafları çekil mişmidir?
Acaba bu mahkeme üyelerine hükümetten doğrudan ya da dolaylı olarak telefonlar gelmiş midir?Ya da bizzat yüz yüze görüşmüşler midir?

Ya da kim bilir acaba bir takım kişiler bu mahkeme üyelerine sağlık sorunu yaşamak istemiyorlarsa ve uzun yaşamak istiyorlarsa kafalarını fazla yormamalarını,kararlarını bir an önce vermelerini ve verdikleri kararın başta dedikleri gibi sağlık sorunu yaşamalarına sebep olmayacak bir karar olmasını önermişler midir?


Başta ki sorumu yineleyeyim.
Acaba Anayasa Mahkemesi Üyeleri'nin telefonları dinlenmiş midir sevgili Türkan kardeşim?
Acaba uzaktan izlenip fotoğrafları çekil mişmidir?
Kemalistim.Vatanımı her şeyden çok seviyorum.
Kullanıcı küçük betizi
Çetin Taş
Üye
Üye
 
İletiler: 2354
Kayıt: Pzt Şub 19, 2007 22:02

İletigönderen Kadir Kavri » Cum Ağu 01, 2008 0:24

Hem Laiklik Karşıtı Olanların odak hali olduğunu kabul edeceksiniz,ama kapatamayacaksınız o zaman diğer kapatılan partilerin şuçu ne :?: Anayasa Mahkemesi yanlış bir karar vermiştir.
Kullanıcı küçük betizi
Kadir Kavri
Üye
Üye
 
İletiler: 41
Kayıt: Pzt Mar 31, 2008 20:09

İletigönderen tuba » Cum Ağu 01, 2008 0:25

Katılmamak elde değil...

Ahmet Ünal yazdı:... iktidar partisi hakkında, ’laik rejim için açık ve yakın tehlike’ oluşturduğu görüşüyle, hazine yardımın 1/2 oranında kesilmesi kararı verdiğini hatırlatalım. Mahkemenin 10 üyesinin temel gerekçesi; Tayyip Erdoğan’ın, “Velev ki, türban siyasi simge olsun” sözü, üniversitede başörtü yasağını kaldıran Anayasa düzenlemesi, imam hatip liselerine yönelik kontenjan artışı ve açık liseye başörtülü girmeye izin veren yönetmelik değişikliği... Bu gerekçelerle kapatılacak bir parti, 27 Nisan E-Muhtıra’sı sonuçlarının 22 Temmuz seçimlerine yansıması örneğindeki gibi yine oylarını katlayabilirdi. Burada altını çizdiğim husus, AKP’nin ekonomik ve siyasi politikaları sebebiyle yargılanmadığı... İddianamede, özelleştirme, yabancılara toprak satışı, dış politika tavizleri ve azınlık vakıflarına tanınan imtiyazlar gibi temel milli değerlerin ihlaline yönelik herhangi bir suçlama bulunmuyor. Başörtüsü ve İHL’ler konusunda ‘CHP tipi’ politika izlemek yahut bir partiyi kapatmaya kalkışmak sadece hedefteki partinin oylarını ve kamuoyu desteğini artırır. Böyle muhalefet dostlar başına... (Yeniçağ, 1.07.08)
Kullanıcı küçük betizi
tuba
Üye
Üye
 
İletiler: 1113
Kayıt: Cmt Ara 29, 2007 21:09
Konum: Güneşin doğduğu yerden...

İletigönderen zahir85 » Cmt Ağu 02, 2008 20:44

AKP'nin kapatılma davası (henüz açıklanmamıştı) sürecine nasıl bakıyorsunuz?

Ben Türkiye'de AKP gibi büyük bir partinin asla kapatılmasından yana değilim. Bunun demokrasimize çok zarar vereceğini düşünüyorum. Ve ben AKP'nin kapatılmasına kayıtsız şartsız karşıyım.

Ama belediyelerde yolsuzluk varsa, Erdoğan'ın nerden geldiği belli olmayan kaynakları varsa bu kaynaklar karşısında siyasetçilerinde, Türkiye halkının da kafasının net olması için dokunulmazlığın kaldırılması veya başka türlü yollardan bunların netliğe kavuşturulması lazım. Bir insan çıkıyor ve 'Ben sünnetten 1 milyar dolar aldım' diyor. O da bu ülkenin Başbakanı. Bu insanların kuşkularının dağıtılması lazım. Parti içinde bakanların yolsuzlukları varsa bunlar mahkeme edilsin ama asla kapatılmasını istiyorum.


NİHAT GENÇ
http://www.nihat-genc.com/modules.php?n ... 2261#32261

Arkadaşlar Nihat abinin davanın sonuçlandığı gün telefonla bağlanıp yorum belirttiği ART TV ve Ulusal Kanal videolarını bekiyorum günlerdir, hala eklenmedi.. Beklemekten vazgeçmeli miyim acaba?


Nihat Genç' i susturan zihinlere karşı davamız hiç bitmeyecektir.
Kullanıcı küçük betizi
zahir85
Üye
Üye
 
İletiler: 6
Kayıt: Prş Tem 31, 2008 18:28

İletigönderen [gamze] » Pzt Ağu 04, 2008 15:58

zahir85,Tamam kapatılması yanlısı olmaya bilirsinama, Kusura bakma sen sanırım hiç iddanameyi görmedin... Burda sadece devletten çalınan paralardan bahsedilmiyor...
[img]http://img215.imageshack.us/img215/9775/imza1nh8.jpg[/img]
Kullanıcı küçük betizi
[gamze]
Üye
Üye
 
İletiler: 236
Kayıt: Çrş Şub 21, 2007 12:52
Konum: teeee karşıdan...

AKP'ye kadrolasmasi için biraz daha zaman verildi

İletigönderen mustafat » Cmt Ağu 23, 2008 13:45

Bence AKP anayasa mahkemesinin bu kararindan mutlaka ders alacaktir. Ancak islamo-fasist AKP kafasinin çikaracagi dersler ancak sunlar olabilir:

1) Anayasa degismeli ve AKP'nin kapatilmasi imkansiz hale getirilmeli
2) Yargida henüz tam anlamiyla dinci-tarikatçi kadrolasmayi tamamlayamadik; bu ise hiz verilmeli
3) Anayasa mahkemesini islevsiz kilacak veya yapisini AKP lehine degistirecek önlemler alinmali

Yasar Nuri Öztürk AKP'ye bir tarikatler konfederasyonu diyor ki bence çok hakli. Tarikat kafasi demokratik düsünemez, fikir özgürlügü falan da tarikatlerde ancak tarikat reislerinin islerine gelen fikirler için geçerlidir.

Su veya bu nedenle bir tarikate girmis vatandaslarimiz lütfen bir düsünsünler. Tarikat içinde fikir ve inanç özgürlügü var mi? Tarikat reisinin her dedigine kayitsiz sartsiz inaniliyor ya da inanmis gibi yapilmiyor mu? Tarikat reisi tarikati içinde fasist bir lider rolünde degil mi? Dinle çikar iliskileri içiçe girmis degil mi? Dinin bu sekilde siyasete ve çikar islerine bulastirilmasini kabullenebiliyor musunuz?

"Kabullenmesem zaten tarikate girmezdim" desenize.

Zamaninda söyledigi "halk isterse daha totaliter bir rejimi getirebilmeli" sözü bence AKP'nin cumhurbaskani A. Gül'ün ideolojisini çok açik gösteriyor.

AKP'nin ve destekçisi din baronlarinin, ilimli islamcilarin, BOP'çularin tek bir hedefi var: ABD sömürgesi bir ilimli islam devleti. Disa karsi yumusak, bagimli ve teslimiyetçi, içe karsi da otoriter, bagnaz, islami bir rejim.

Benim için temel soru su:
Bu gidise engel olmak için ben Atatürk devrimlerinin degerini bilen sade bir vatandas olarak ne yapabilirim?

Köy kasaba dolasip insanlara bir seyler anlatmam gerekiyorsa anlatayim. Hiç bu forumda böyle bir tartisma geçti mi? Sade vatandas en verimli bir sekilde katkida bulunmak için neler yapabilir? üzerinde tartisilmis öneriler var mi?

Göz göre göre Türkiye Pakistan'in bol nüfuslu bagnaz sefaletine ve cehaletine sürükleniyor. Bir seyler yapmamiz lazim.

Mustafa
Kullanıcı küçük betizi
mustafat
Üye
Üye
 
İletiler: 153
Kayıt: Cmt Ağu 09, 2008 14:06

İletigönderen AsiLTürk » Sal Ara 02, 2008 22:42

Bencede İyi Oldu Kapanmadı... Tamam Özelleştirme Diyoruz Satış Başka Özelleştirme Başka Peki Hiç Sordunuzmu Özelleştimeyi Kim Getirdi Türkiyeye Rahmetli Özal:...

Yiğidi Öldür Hakkını Ver...Akp Tamam Özelleştirdi Çok Şeyi Ama bir o kadarda ülkeye faydası var bunu görmemezlikten gelmeyin gelen olursa adını ben nankör koyarım...
Herkes ulusal görevini ve sorumluluğunu bilmeli, memleket meseleleri üzerinde o düşünceyle, düşünüp çalışmayı görev edinmelidir....Mustafa Kemal Atatürk...
Kullanıcı küçük betizi
AsiLTürk
Üye
Üye
 
İletiler: 26
Kayıt: Cmt Kas 22, 2008 22:23

İletigönderen Ram » Çrş Ara 03, 2008 5:01

AsiLTürk yazdı:Bencede İyi Oldu Kapanmadı... Tamam Özelleştirme Diyoruz Satış Başka Özelleştirme Başka Peki Hiç Sordunuzmu Özelleştimeyi Kim Getirdi Türkiyeye Rahmetli Özal:...

Yiğidi Öldür Hakkını Ver...Akp Tamam Özelleştirdi Çok Şeyi Ama bir o kadarda ülkeye faydası var bunu görmemezlikten gelmeyin gelen olursa adını ben nankör koyarım...


Veled, şimdi söyle bakalım: Bu forumu nereden bulup da geldin¿?

Bu sorunun cevabı ne olursa olsun, biz burada saçmalamaya izin vermiyoruz.
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!
 
İletiler: 8167
Kayıt: Sal Şub 20, 2007 1:06
Konum: Aç haritaya bak!

İletigönderen Ata-Türkçü İhtila » Pzt Mar 23, 2009 2:14

Arkadaşlar kusura bakmayın ama AKP kapansaydı seçime gidelecekti ve bağımsızdan girecekti AKP'liler sonra yeniden Mecliste Parti grubu oluşturacaklardı yani kısacası bu işin sonu yoktu ki . Bugün AKP olur yarın KKP sonuçta ülkemizde partiler tarikatlar tarafından seçiliyor tarikatlar hangi parti diyorsa onlar başa geliyor ki bu partilerde Amerikan partisi yani emperyalizm uaşğı oluyor. Bizim vatandaş kömüre bakıp,tarikatın sözüne bakıp oy verdikçe bugün adı Tayyip Erdoğan yarınki adı Tayyare Uçar bir fark yok tek değişen şey isimler , değişmeyen ise politika ve uygulamalar hep aynı emperyalizm uşaklığı
Kullanıcı küçük betizi
Ata-Türkçü İhtila
Üye
Üye
 
İletiler: 37
Kayıt: Pzt Şub 02, 2009 3:12

İletigönderen Neyzensever » Pzt Mar 23, 2009 11:52

AsiLTürk yazdı:Bencede İyi Oldu Kapanmadı... Tamam Özelleştirme Diyoruz Satış Başka Özelleştirme Başka Peki Hiç Sordunuzmu Özelleştimeyi Kim Getirdi Türkiyeye Rahmetli Özal:...

Yiğidi Öldür Hakkını Ver...Akp Tamam Özelleştirdi Çok Şeyi Ama bir o kadarda ülkeye faydası var bunu görmemezlikten gelmeyin gelen olursa adını ben nankör koyarım...


Milleti sadakaya(Kömür ve Gidaya) alistirdi bunumu diyorsun


« Ata-Türkçü İhtila » yazmış:
Arkadaşlar kusura bakmayın ama AKP kapansaydı seçime gidelecekti ve bağımsızdan girecekti AKP'liler sonra yeniden Mecliste Parti grubu oluşturacaklardı yani kısacası bu işin sonu yoktu ki . Bugün AKP olur yarın KKP sonuçta ülkemizde partiler tarikatlar tarafından seçiliyor tarikatlar hangi parti diyorsa onlar başa geliyor ki bu partilerde Amerikan partisi yani emperyalizm uaşğı oluyor. Bizim vatandaş kömüre bakıp,tarikatın sözüne bakıp oy verdikçe bugün adı Tayyip Erdoğan yarınki adı Tayyare Uçar bir fark yok tek değişen şey isimler , değişmeyen ise politika ve uygulamalar hep aynı emperyalizm uşaklığı


Akp bundan sonra sadece SOLDA ve SAGDA Birlik(itifak) ile yok edilir. Ben Türkiyede koalisyonlarin ve böyle Akp Iktidarlarin sadece zarar getirecegini düsünuyorum.
Kullanıcı küçük betizi
Neyzensever
Üye
Üye
 
İletiler: 74
Kayıt: Cum Mar 20, 2009 20:33

AKPnin bu ülkeye ne yarari oldu?

İletigönderen alamancı » Pzt Mar 23, 2009 13:12

bir diyorki nankör olmayin AKP bu ülke için çok sey yapti. Ne yapmis bir anlatin da anlayalim. Erdogan daha basbakan bile olmadan önce gitti Bushla ne pazarliklar yapti ne sözler verdi? neden AKPnin bütün isleri gizli kapakli? bre AKP seçmenleri bunlari hiç mi kendinize sormuyormusunuz? Erdogan bizim BOPda bir görevimiz var derken ne kastediyordu? ihale yasalarini delik desik edip yandaslara servet aktarimindan Türk halkli ne fayda gördü? evet kendi cemaatleri zenginledi ama cemaat esittir Türk halki degildir. köy kasaba dolasip laiklik dinsizliktir laikler de dinsizdir kampanyasi yaptilar saf halki kandirdilar. Türk halki bundan ne yarar gördü? Ortalama Türk vatandasin yasam standartlarini, egitimini, gelir düzeyini düzeltmek için ne yaptilar? ormanlari, yesil alanlari yandas ranti için yagmalamak haricinde saglikli bir çevre için ne yaptilar? islerine gelince efendim halkin dedigi olurmus. sen emirlerini öncelikle ABDden sonra da cemaatten tarikatlerden aliyorsun yalanci. kendi tarikatçi geri kafalariyla demokrasinin ve hukukun irzina geçtiler. Satin alinmis F tipi savcilarini ve polislerini muhalif görüslülerin üzerine saldilar. Türkiye bundan ne yarar gördü? yeni safak ve zaman gibi cemaatçi ve biatçi gazeteler okuyarak Türkiyede olup bitenleri anlayamazsiniz. AKP bedevi arabinin üç özelligini temsil ediyor. bir kadini kölelestiren gerici vahabi islam anlayisi, iki entrikacilik yalancilik paragözlük, üç ABD kucaginda oturma, kendi saltanati için yabanci güdümünü kabullenme
Kullanıcı küçük betizi
alamancı
Üye
Üye
 
İletiler: 241
Kayıt: Pzt Mar 02, 2009 13:45

Re: İhanet partisi Akape kapanmadı!

İletigönderen yigitler » Pzr Eyl 06, 2009 18:02

Alamanci'ya tamamen katiliyorum. Keske Refah ve Fazilet Partisi gibi AKP de kapatilsaydi! Suru ile iktidarlar geldi gecti, ama hic kimse Turkiye'yi AKP kadar kotu yonetmedi. Dini kullanip halki somurduler. AKP'ye oy veren o esseklere gelince, bunlar camii havlularinda ve meydanlarda "Kahrolsun Amerika" diye bagirip cagiriyorlar, ama sonra sandiga gidip AKP'ye oy veriyorlar. Ulan balik hafizalilar, bunlar Amerika'yi kendi evlatlarindan daha cok seviyorlar! Laiklik dinsizliktir diye piril piril cocuklarinin beyinlerini yikamaya calisiyorlar. Fakirden alip kendi zengin yandas sirketlerine verdiler (Yimpas, Kombaasan, Deniz Feneri Dernegi, Kimse Yok Mu, daha nenler neler) ve bir cok devletin kurumlarini yiprattilar. "Turbana ozgurluk" diye bagirdilar cagirdilar, Anayasa'yi degistirmeye kalktilar ama basaramadilar. Bedava, kalitesiz komur ve son kullanim tarihi gemis gida paketlerle gene halkin duygularini somurduler, akli basinda insan bunlara "Al su komur cuvalini, en munasip yerine, anlarsin ya! derdi, ama maalesef daha once soyledigim gibi bu cahil insanlarda balik hafizasi var. Kendilerine yalakalik yapmayan gazetelere ve televizyon kanallarina eziyet ettiler, TMSF ile tehdit ediyorlar. Her pislikleri ortaya cikinca gundemi kapatmaya calisiyorlar ve bu Ergenekon palavrasiyla tum Ataturk sevdalilari gozaltina aliyorlar ve tutukluyorlar. Bir de utanmadan Muslumanlik tasliyorlar utanmazlar! Ama bir gun bunlar koltuklarindan kalkacaklar, ve yaptiklarinin hesabini halka verecekler, Kanal 7 veya Samanyolu gibi TV'lden ve yandas gazetelerden de hesap sorulacaktir. Ve diliyorum ki bir gun AKP ebediyyen kapanir, ve Tayyip, ABDullah Gul, Bulent Arinc ve digerleri omur boyu politikadan men edilir!
Kullanıcı küçük betizi
yigitler
Üye
Üye
 
İletiler: 600
Kayıt: Pzr Ara 07, 2008 21:41

ÖncekiSonraki

Şu dizine dön: Genel - Güncel Konular

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x