Zaman: Prş Nis 18, 2024 10:41

News News of GuncelMeydan

Site map of GuncelMeydan » Dizin : GuncelMeydan

1.Bölüm Replikler

polat-ahu karşılaşmasının repliği

Polat: Polat alemdar

Ahu: ahu

Polat: memnun oldum

Ahu: beni görmek istemişsiniz

Polat: öncelikle başsağlığı dilemek istedim

Ahu: teşekkür ederim

Polat: acınızı içtenlikle paylaşıyorum (etkileyici bakışlar)

Ahu: bu randevusuz ziyaret sebebinizi öğrenebilir miyim?

Polat: kendime uygun bi ev arıyorum. Evinizi satma gibi bi düşünceniz olabilir mi?

Ahu: ne evim, ne de herhangi bi mülküm satılık değil.

Polat: ben satılık mı demedim? Böyle bi düşünceniz var mı diye sordum.

Ahu: hayır yok. Pardon ...
Read more : 1.Bölüm Replikler | Görüntüleme : 1131 | Yanıtlar : 3 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

Reha Şov...

Read more : Reha Şov... | Görüntüleme : 792 | Yanıtlar : 1 | Dizin : Gülünç Görüntü & Ses & Resim

vadi nin adı yetti işte reytingler

tele - barometre
hedef kİtle : a/b
19 nİsan 2007 perŞembe
no program adı kanal rating (%) share (%)
1 kurtlar vadisi pusu show 15,00 39,70
2 doktorlar show 9,60 25,70
3 sagir oda kand 6,50 16,40
4 yersiz yurtsuz atv 5,90 15,90
5 atv ana haber bulteni atv 4,50 17,20
6 atv spor haberleri atv 4,00 13,70
7 kanal d ana haber bulteni kand 3,60 13,60
8 bebegim. ...
Read more : vadi nin adı yetti işte reytingler | Görüntüleme : 1946 | Yanıtlar : 17 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

Kınıyorum... / 16 Derin Cinayet ve Abdükadir Aksu

Kınıyorum...

Hablemitoğlu...
İçişleri Bakanı Aksu, "bu menfur saldırıyı lanetliyorum, nefretle kınıyorum" dedi.

Neve Şalom, Beth Israel...
İçişleri Bakanı Aksu, "bu alçakça saldırıları lanetliyorum, nefretle kınıyorum" dedi.

HSBC, konsolosluk.
İçişleri Bakanı Aksu, "bu alçakça saldırıları lanetliyorum, nefretle kınıyorum" dedi.

Kuşadası'nda patlama...
İçişleri Bakanı Aksu, "bu saldırıyı lanetliyorum, şiddetle, nefretle kınıyorum" dedi.

İstanbul'da polis şehit...
İçişleri Bakanı Aksu, "bu menfur saldırıyı lanetliyorum, nefretle kınıyorum" dedi.

Rahip Santoro...
İçişleri Bakanı Aksu, "yaşam ha kkına yapılan ...
Read more : Kınıyorum... / 16 Derin Cinayet ve Abdükadir Aksu | Görüntüleme : 991 | Yanıtlar : 9 | Dizin : Genel - Güncel Konular

Paris

PARİS

Seine Nehri kenarında romantizmin doruklarında bir gezi yapmadan,
Notre Dame Katedrali, Louvre Müzesi, Eiffel Kulesi ve
Champs- Elysées'i görmeden bu dünyadan gitmeyin.
İşte Paris....
Burası dünyanın en hızlı büyüyen, en aktif şehirlerinden biri.
Kaldırımlarından binalarına her şeyiyle Fransız ruhunu içinde barındırıyor...

Paris son yıllarda sahne olduğu olaylarla adını daha fazla duyurmaya başlamıştır. Bunlardan ilki Lady Diana'nın esrarengiz ölümü, Fransa'nın 98 Dünya Kupası'nı alması
ve son olarak da Concorde faciasıdır.

Ne Zaman Gitmeli ? ...
Read more : Paris | Görüntüleme : 4304 | Yanıtlar : 8 | Dizin : Şehirler

İşte Vadi'nin Dişi Kurtları

İşte Vadi’nin dişi kurtları
İLK bölümü dün yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin üç kadın oyuncusu Nefise Karatay, Sema Şimşek ve Sema Öztürk, Tempo dergisinin yeni sayısında bir araya geldi. Murat Kıvrak’ın objektifine poz veren vadinin yeni yüzleri, dizi için şunları söyledi:

Nefise Karatay: Bu diziye sıradan olaylar yakışmaz. Sivri köşeler olacaktır. ‘Dişi kurt’ olmam istenirse yaparım.

Sema Şimşek: Kurtlar Vadisi’nden aradıklarında annem ameliyattaydı. Perişan haldeydim. İkna ettiler, gittim. İmza atıp çıktım. Bunun kader olduğuna ...
Read more : İşte Vadi'nin Dişi Kurtları | Görüntüleme : 940 | Yanıtlar : 12 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

Bu Araların en hit Fıkrası :)

Ben fıkra paylaşmazdım ama tabi ki bunu görene kadar :)
Gerçekden süper bir fıkra Türkiye'nin büyük bir kısmında oluşan anti-tayeap havasından sonra bu rakı üstüne bira gibi olmuş :)

Adamin biri bara girer ve kendisine bir icki soyler. Barmen bir robottur. Adama mukemmel hazirlanmis bir kokteyli Cabucak servis yaparken sorar: -IQ'un kac?" Adam -150" diye cevaplar.. Robot adamin IQ ...
Read more : Bu Araların en hit Fıkrası :) | Görüntüleme : 790 | Yanıtlar : 3 | Dizin : Gülmece

Gözünü Çankaya'ya dikmiş bir Fakir!!??

http://www.yenicaggazetesi.com/yazar_resimleri/israfilkumbasar.jpg

Cumhurbaşkanlığı makamına göz diken bir fakir (!)
BOP Eş Başkanı Tayyip Erdoğan, iktidara geldiği günden itibaren, dünyanın ‘kendi yüzü suyu hürmetine’ yaratıldığını zannediyor, ‘burnundan’ kıl aldırmıyordu!..
İktidara gelir gelmez, kendisini ‘kurtarıcı’ olarak algılayıp partisine oy veren ‘mazlum’ kitlelere sırtını dönmüş, kapalı kapılar ardında ‘küresel’ güçler ve onların ‘yerli’ acentaları ile kolkola girmişti!..
‘Parti içi demokrasi’ söylemini askıya almış, yapılan ilk kongrede ‘bütün yetkileri’ elinde toplayarak adeta ‘tek adam diktatörlüğünü’ ilan etmişti!..
Öyle ki, “Akan ...
Read more : Gözünü Çankaya'ya dikmiş bir Fakir!!?? | Görüntüleme : 753 | Yanıtlar : 1 | Dizin : Genel - Güncel Konular

AKP'nin adım adım Cumhuriyet'i yıkma planı!

ALINTIDIR

"600 Yüzyıllık Osmanlı yıkılmış, 80 yıllık cumhuriyet mi yıkılmayacak"

Fahrettin Poyraz

Ak Parti Bilecik Milletvekili

Cumhuriyetimizi ne zorluklarla kurduğumuzu bugün artık çok az sayıda kalmış olan yaşlılarımız çok iyi bilirler. Biz gençlerse sadece masal gibi dinleriz. TRT nin Kurtuluş savaşını anlatan dizisi vardı adı da "Kurtuluş" ardından da Cumhuriyet dizisi çekilmişti. O diziyi seyrederken zaman zaman ağladığımı biliyorum. Öyle yoktan var edilmiş bir zaferdi ki bu, Yabancılar bile şaşırmışlardı. Turgut Özakman'ın kitabı "Şu Çılgın ...
Read more : AKP'nin adım adım Cumhuriyet'i yıkma planı! | Görüntüleme : 2584 | Yanıtlar : 9 | Dizin : Devlet ve Siyaset

Giriş  •  Kayıt

Sayımlamalar

Toplam 147917 ileti • Toplam 45545 başlık • Toplam 24813 üye

x