Oradaydım - Sanat Güneşi Zeki Müren'in son canlı yayını

Türkiye'nin yakın tarihine yansıyan olayları, yaşayanların ve tanıkların anlatımıyla ele alan, Soner Yalçın'ın hazırladığı 'Oradaydım' belgeseli

Oradaydım - Sanat Güneşi Zeki Müren'in son canlı yayını

İletigönderen Türk-Kan » Pzt Eyl 24, 2007 20:33

Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

İletigönderen Ram » Pzt Eyl 24, 2007 20:35

Mirim, eline sağlık. :)
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen Adsız » Sal Eyl 25, 2007 14:20

Teşekkürler
Kullanıcı küçük betizi
Adsız
Üye
Üye

İletiler: 175

İletigönderen Adsız » Çrş Eyl 26, 2007 21:26

[b]
Belgeseli çok güzel hazırlamışsınız,elinize sağlık.Ancak 25:20'inci dakikadan sonra ses devam etmesine rağmen görüntü yok.Görüntü 25:20 'den sonra sabitleniyor.Acaba bir hata mı var , bakabilir misiniz lütfen?
Kullanıcı küçük betizi
Adsız
Üye
Üye

İletigönderen Türk-Kan » Prş Eyl 27, 2007 6:52

Ram, rica ederim mirim :)

Adsız, rica ederim. sorunla aksam hemen ilgileniyorum :?
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletigönderen Türk-Kan » Prş Eyl 27, 2007 21:52

video yenilenmistir :)

Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletigönderen Adsız » Cum Eyl 28, 2007 16:58

Türk - Kan dikkate alıp ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim.Elinize emeğinize sağlık.
Kullanıcı küçük betizi
Adsız
Üye
Üye

İletigönderen Türk-Kan » Cmt Ara 22, 2007 19:36

Adsız, rica ederim. :)

Tek parca google video eklenmistir.

Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletigönderen eagle1903bjk » Sal Şub 19, 2008 22:55

teşşeürler çok faydasını gördüm
Kullanıcı küçük betizi
eagle1903bjk
Üye
Üye

İletiler: 2

İletigönderen 00boss » Prş Şub 21, 2008 1:06

ben tv de izlemiştim bu programı ama tekrar izledim gerçekten çok güzel bi paylaşım olmuş. ben "oradaydım" belgesellerinin diğerlerini de izlemek istedim ancak cnntürk web sitesine koymamış sizde warsa paylaşımlarınızı bekleriz..
Kullanıcı küçük betizi
00boss
Üye
Üye

İletiler: 6

İletigönderen tago » Cmt Kas 08, 2008 13:38

Ben dahil bütün gençlerimizin Türk Sanat Müziği'ne ve böyle gerçek sanatçıları tanıması sevmesi sevdirilmesi gerekir. Zeki Müren gelmiş geçmiş en iyi sestir sanatçı sıfatını sonuna kadar hak eder. Şimdiki gibi iki dandik söze cıstak cıstak müzik yapan sanatçı oluyor ya bende buna sinir oluyorum. Bu adamlar sanatçı değil şarkıcı hatta soytarı :evil:
Allah rahmet eylesin nur içinde yatsın.
Emeğiniz için teşekkürler
Kullanıcı küçük betizi
tago
Üye
Üye

İletiler: 1

Re: Oradaydım - Sanat Güneşi Zeki Müren'in son canlı yayını

İletigönderen Oğuz Kağan » Prş May 05, 2011 23:10

BlipTV'deki İzlenceleri DNS Ayarlarınızı Değiştirerek İzleyebilirsiniz:
http://www.guncelmeydan.com/pano/bliptv-deki-izlenceleri-dns-ayarlarinizi-degistirerek-izleyebilirsiniz-t28280.html

http://blip.tv/file/get/Kutadgu24bilig-OradaydmSanatGneiZekiMreninSonCanlYayn261.avi
(İndirme ilişimini farenin sağ tuşuna tıklayıp "farklı kaydet" seçeneği ile indirebilirsiniz)
Namık KEMAL:
"Vatanın bağrına düşman dayamış hançerini,
Yok mudur kurtaracak bahtı kara maderini?"

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK:
"Vatanın bağrına düşman dayasın hançerini,
Bulunur kurtaracak bahtı kara maderini."

http://www.guncelmeydan.com/pano/tayyip-erdogan-a-gonderilen-cfr-muhtirasi-kuresel-ihale-t18169.html
http://www.guncelmeydan.com/pano/abd-disisleri-abdullah-gul-u-biz-yetistirdik-t23656.html
http://www.guncelmeydan.com/pano/dun-malta-surgunleri-vahdettin-bugun-ergenekon-tayyip-t18151.html

KAÇAMAYACAKSINIZ!
Kullanıcı küçük betizi
Oğuz Kağan
Genel Yetkili
Genel Yetkili

İletiler: 12355

Şu dizine dön: Oradaydım

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x