ORDU Karadeniz'de Bir Şehir

ORDU Karadeniz'de Bir Şehir

İletigönderen Bige Aksoy » Pzr Tem 31, 2011 13:30

Hadi gözünüz aydın Türkiye, sonunda takdire şayan demokratlar oldunuz…

Komutanlar bile istifalarını, pardon emekliliklerini isteyip, demokratik haklarını sonuna kadar kullandılar…

Ne kadar mutlu günler değil mi? Bütün Avrupa bizi alkışlıyor…

Terör örgütlerinin internet sayfaları, bayram ilân etmiş durumda…

Şehitler var demeyin sakın, sonuçta Askerlik yan gelip yatma yeri değil öyle değil mi?
Varsın yan gelip yatmasınlar, yan yana yatıyorlar ya tabutlarıyla, birde üstüne cennet garanti, daha ne istiyorsunuz…

Bakın krizde teğet bile geçmeyecek, cari açık falan deyip cahil halkı tedirgin etmeyin, hem ne ola ki cari açık, bizim aslanlar gibi başbakanımız var, satar birkaç dönüm toprak kalmaz cari açık denilen tek dişi kalmış canavar…

Medya desen işte o ayrı bir mutluluk vesilesi, şimdiye kadar hiç bu kadar güzel haberler veren, iyimser olan bir medya gördünüz mü?
Varsın bizler gibi birkaç çatlak ses çıkıversin, zaten onların bir yerlere gelmesi mümkün değil.
Gelme ihtimalleri olursa da ya teklifle ezerler başını ya tehditle keserler sesini değil mi?

Atatürk den bahseden olursa teessüf ederim, daha geçen gün televizyondan öğrendim, meğer bizim bildiğimiz her şey yalanmış, Atatürk kurtarıcı değil, Osmanlının yıkılış sebebiymiş.

Vay Atatürk’ün haline, sen git durduk yere canım imparatorluğu yık, düşmanların bu toprakları elde etmelerini neredeyse 100 yıl geciktir. Oldu mu şimdi Atam, çok gücüme gitti vallahi…

Aslında şu tarih kitaplarını da Ergenekon’a dâhil etseler ya, yanılıp okuyoruz, sonra aynı oyunu görüp aklımızı karışıyor, üstüne üstlük münasebetsizce bir lâf tutturmuşlar, neymiş efendim tarih tekerrürden ibaretmiş.
Safsata, hiç olur mu öyle şey, tekerrür etseydi çoktan ders almaz mıydık ki…

Bu arada buradan bir suç duyurusunda bulunmak istiyorum.
Karadenizli bir arkadaşım beni sık sık arayıp, Orduya davet ediyor, neymiş efendim Ordu çok güzelmiş, Orduyu çok seviyormuş. Maazallah beni de adam yerine koyup bir dinleyen olacak, ver elini Silivri sonra.

O yüzden, lütfen biran evvel Ordunun adı değiştirilsin, meselâ Ampul adı verilsin.

Güzel fikir aslında, hatta bunu tün yurda uygulamak gerek ‘NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE' demek büyük hakaret ‘ne mutlu ampulüm diyene’… Bundan böyle, böyle demek gerek…
Yine büyük harfle yazdım değil mi Türklüğü, uslanmam ben kardeşim uslanmam, demek ki benim dilime acı biber, kalemime ayar gerek…
BİGE AKSOY
Kullanıcı küçük betizi
Bige Aksoy
GM Yazarları
GM Yazarları

İletiler: 37

Re: ORDU Karadeniz'de Bir Şehir

İletigönderen Oğuz Kağan » Pzt Ağu 01, 2011 22:25

Siz siz olun Akapenin güçlü olduğu yalanına kapılmayın. Akapenin güçlü görünmesi rakiplerinin zayıf olmasındandır. Bir ekonomik kriz olduğunda bu millet anında bırakır Akapeyi. Eee cari açıkta aldı başını gidiyor, yani kriz kaçınılmaz gözüküyor. Onun için Akape, bir an önce karşı devrimi tamamlamak istiyor. Karşı devrimi tamamlayamadan ekonomik kriz olursa bu ordu, bu millet Akapenin yedi sülalesini halleder!
Namık KEMAL:
"Vatanın bağrına düşman dayamış hançerini,
Yok mudur kurtaracak bahtı kara maderini?"

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK:
"Vatanın bağrına düşman dayasın hançerini,
Bulunur kurtaracak bahtı kara maderini."

http://www.guncelmeydan.com/pano/tayyip-erdogan-a-gonderilen-cfr-muhtirasi-kuresel-ihale-t18169.html
http://www.guncelmeydan.com/pano/abd-disisleri-abdullah-gul-u-biz-yetistirdik-t23656.html
http://www.guncelmeydan.com/pano/dun-malta-surgunleri-vahdettin-bugun-ergenekon-tayyip-t18151.html

KAÇAMAYACAKSINIZ!
Kullanıcı küçük betizi
Oğuz Kağan
Genel Yetkili
Genel Yetkili

İletiler: 12355

Şu dizine dön: Bige AKSOY

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x