SAVCI ÖZ'E AÇIK SORU VE AÇIK CEVABIMDIR!

Emekli Jandarma Albay - Yazar

İletigönderen avrasya » Sal Nis 14, 2009 20:50

Sayın Ram,

Tertibin arkasında değil, bizzat Merkezinde ABD ve Fetulah var..
Bunu Bilderbergci Fehmi Koru ve Nazlı Ilıcak da yazılarında belirtmişti..

Tertip Amerikadan, icraat işbirlikçilerinden...

Özellikle Bu son dalganın Akepe ve Erdoğanın boyunu aştığını da göstermektdir

Mehmet Haberal'ın gözaltına alınması Oteli Patalyada toplantı suçlaması vb..

Mehmet Haberal Akepe nin de, Patalya toplantılarında kurulduğunu söyledi ( basından)
Yine Başkent Üniversitesinde bir açılışta Tayyip Erdoğanın , Haberalın kendisine İhsan Doğramacıdan emanet olduğunu söylemesi .vb.. (basından)

Fetulah Gülen _Abdullah Gül ile, Erdoğan arasında çelişkiler ve çekişmeler..vb. vb.
(basında görmekteyiz)

ABD nin BOP projesinin hayata geçirilmesi için , öncelikle TSK nın ve Vatanseverlerin , ulusalcıların direncinin kırılması gerekmektedir..

İşçi Partisinin tertibin hedefinde olması ise, ABD ve AB emperyalizmine karşı mücadelede , Vatan savunmasında en ön cephede olmasından kaynaklanmaktadır..

Sayın Ram ,

"Osman Özbek işçi partilidir" demişsiniz ..Doğru değil..

Ben hiç duymadım , olsaydı , E.Korgeneral Yaşar Müjdeci, E. Albay Cemalettin Korkut ve diğer Emekli subaylar gibi partiye katılımı ve partide görev aldığı ilan edilirdi..

Partili olmak örgütlü olmaktır, Partinin Hedefi vardır , iktidar olmaktır.. Güç olmaktır. Örgütsüz güç ise, güç değildir..

Hasan Yalçın'ın ;"ORTAK AKIL PARTİ" kitabını okumanızı öneririm -Kaynak yayınları..

Mesele, Sayın Erdal Sarızeybekin vatanseverliğinin tartışılması değildir..

Komutanın dik duruşu, vatanseverliği bellidir..

Benim, üzerinde durduğum konu Sarızeybekin şu sözleridir..

« Erdal Sarızeybek » yazmış:

ŞİMDİ, KAMUOYUNA NEDEN BİZİM İSMİMİZİ BU İDDİANAMEYE GEÇTİĞİNİZİ AÇIKLAYIN, BU M. ALİ DENİLEN ADAMIN İFADESİNE SARIZEYBEK İSMİNİN NEDEN YAZILDIĞINI AÇIKLAYIN, AKSİ HALDE NE İDDİANAMEYE NE DE SİZE KAMUOYU GÜVENMEYECEKTİR! 25.03.2009

SAYGILARIMLA

ERDAL SARIZEYBEK

Sayın Sarızeybekin ismi iddianamede olmasa ne olur?

Yani "AKSİ HALDE " bu durum, iddianameye ve Savcıya güveni sağlar mı? Sağlamaya Yeterli mi?

Ergenekon tertibi, zaten başlıbaşına Vatanseverleri susturmak , sindirmek paifize etmek , yok etmek içindir..

Ama ne yapsalar, başaramayacakları görülmektedir..

Saygılarımla..
Kullanıcı küçük betizi
avrasya
Üye
Üye

İletiler: 279

İletigönderen Ram » Çrş Nis 15, 2009 9:24

avrasya yazdı:Sayın Ram,

Tertibin arkasında değil, bizzat Merkezinde ABD ve Fetulah var..
Bunu Bilderbergci Fehmi Koru ve Nazlı Ilıcak da yazılarında belirtmişti..

Sayın Avrasya,

"Arkasında" demek, bu işi tasarlayan demektir zaten.

Mehmet Haberal Akepe nin de, Patalya toplantılarında kurulduğunu söyledi ( basından)

Bu Patalya toplantıları Tayyip'e karşı yapılıyordu en son. Son toplantıdan sonra büyük dalgalar başladı birden; burada toplananların hepsi Ergenekoncu ilân edildi. Kimisi tutuklandı, kimisi hâlâ suçlanıyor.

Yine Başkent Üniversitesinde bir açılışta Tayyip Erdoğanın , Haberalın kendisine İhsan Doğramacıdan emanet olduğunu söylemesi .vb.. (basından)

Evet, biliyorum. Doğramacı'nın karşısında el pençe divan duruyordu bir açılışta Tayyipgiller, bunu da hatırladım şimdi.

ABD nin BOP projesinin hayata geçirilmesi için , öncelikle TSK nın ve Vatanseverlerin , ulusalcıların direncinin kırılması gerekmektedir..

Büyük Ortadoğu Tasarısı, çoktan hayata geçirilmiştir. İşte Irak, işte Afganistan, işte Türkiye, işte Kıbrıs, işte Suriye... İran arkasını Güney Amerika, Rusya ve bölgedeki Şii gücüne dayamasaydı, o da Suriye'den farksız olurdu. BOT değil de GOT olarak bakarsak meseleye; işte Gürcistan, işte Ukrayna, işte Ermenistan, işte Ürdün, işte Filistin, işte Suudi Arabistan, işte Kuzey Afrika ülkeleri... Büyük Ortadoğu Tasarı'nı çözümlemek için, büyük örümceklerin yazdıkları öngörüleri ve millî şevkülceys değerlendirmelerini okumanızı tavsiye ederim.

İşçi Partisinin tertibin hedefinde olması ise, ABD ve AB emperyalizmine karşı mücadelede , Vatan savunmasında en ön cephede olmasından kaynaklanmaktadır..

Hedefinde değil demedim. Hedefinde olmasa, tertipin içine katıp içeri almazlardı herhalde İşçi Partilileri... Fakat ana amaç değildir. Ana amaçlarına ulaşmak için sürdürüler oyunda yalnızca bir hedeftir.

Sayın Ram ,

"Osman Özbek işçi partilidir" demişsiniz ..Doğru değil..

Doğrudur, kendisi tertipten sonra İşçi Partisi'ni açıkça desteklediğini defalarca dile getirmiştir. ATATÜRK ilkelerine en bağlı parti olduğunu CHP'yi yererken de söylemiştir. Partiye üye olup olmadığını bilmiyorum; fakat en azından bir Emin GÜRSES mantığında olduğunu rahatça söyleyebiliriz. Ne demişti Emin GÜRSES¿? "İşçi Partili değildim ama, bunlar adamı zorla İşçi Partili yapar. Bundan sonra büyük ihtimâlle İşçi Partisi'ne oy vereceğim" anlamına gelen cümleler sarfetmişti. Bunda yanlış bir şey de yoktur tabiî, bu yönde bir savım da yoktur.

Ben hiç duymadım , olsaydı , E.Korgeneral Yaşar Müjdeci, E. Albay Cemalettin Korkut ve diğer Emekli subaylar gibi partiye katılımı ve partide görev aldığı ilan edilirdi..

Partiye kayıtlı olup olmaması çok mühim değil, yukarıda da yazdım esasen.

Partili olmak örgütlü olmaktır, Partinin Hedefi vardır , iktidar olmaktır.. Güç olmaktır. Örgütsüz güç ise, güç değildir..

Örgütlenmek var, örgütlenmek var...

Günümüzde parti anlayışı da, iktidar olmak için yapılanlar da, olağan bir sistemin gerektirdiği şekilde değildir. İşçi Partisi iktidar olamaz, yazık ki yanından dahi geçemez. Bu karamsarlık değildir, bu yurdun gerçeğidir. Bakın, Hak ve Eşitlik tertemiz bir partidir, onun iktidar olma şansı, köklü İşçi Partisi'nin iktidar olma şansından kıyaslanmayacak şekilde fazladır. Bir resime bakıp da, nedir-ne değildir demeden PERİNÇEK'i "vatan haini" ilân eden "vatanseverlerin" sayısı hiç az değildir. Anlamıyorlar, bilmiyorlar, cahiller belki... Fakat, bunlar vatanseverdir, en azından Ergenekon'nun bir tertip olduğunu algılayabilen bir kesimdir. Bunu bir de Ergenekon'a inanan yahut "Ergenekon olabilir" diye düşüncelere dalanların oranına vurduğumuzda, oldukça vahim bir durumla karşılaşırız. Gerçekçi olmak gerekir. Yıllardan beri aralıksız, her türlü iftiraya ve oyuna maruz kalan bir partiden medet umulamaz. Ne kadar da doğu olursa olsunlar, bu hayâlciliktir.

"Peki çözüm nedir öyleyse?" diye sormayın. Burada hepimiz çözüm arıyoruz. İllâki bir cevap verecek olursak, taze ve lekesiz dahi olsa, bir partinin bu memleketi Gazi Paşa'nın çizgisine yeniden oturtup ilerletmesinin çok zor olduğunu düşünüyorum.

Hasan Yalçın'ın ;"ORTAK AKIL PARTİ" kitabını okumanızı öneririm -Kaynak yayınları..

Fırsat bulursam alır okurum.

Mesele, Sayın Erdal Sarızeybekin vatanseverliğinin tartışılması değildir..

Komutanın dik duruşu, vatanseverliği bellidir..

O vakit tartışmaya gerek yoktur.

Benim, üzerinde durduğum konu Sarızeybekin şu sözleridir..

« Erdal Sarızeybek » yazmış:

ŞİMDİ, KAMUOYUNA NEDEN BİZİM İSMİMİZİ BU İDDİANAMEYE GEÇTİĞİNİZİ AÇIKLAYIN, BU M. ALİ DENİLEN ADAMIN İFADESİNE SARIZEYBEK İSMİNİN NEDEN YAZILDIĞINI AÇIKLAYIN, AKSİ HALDE NE İDDİANAMEYE NE DE SİZE KAMUOYU GÜVENMEYECEKTİR! 25.03.2009

SAYGILARIMLA

ERDAL SARIZEYBEK

Sayın Sarızeybekin ismi iddianamede olmasa ne olur?

Olmasa şu olur; kendisini müdafaa etmek durumunda kalmaz. Herhalde kendi adı geçen yerde, İşçi Partisi'ni savunacak değildi.

Yani "AKSİ HALDE " bu durum, iddianameye ve Savcıya güveni sağlar mı? Sağlamaya Yeterli mi?

Bir yazının, bir üslûbu olur sayın Avrasya. SARIZEYBEK'i de tâkip eden bir kitle var. Kendi resmî sitesindeki topluluk da değildir yalnızca bu kitle... Albayı dinleyip de Ergenekon'a "olabilir" şeklinde bir bakışları olanlar da vardır. SARIZEYBEK savcılara güvenseydi, iki defa HSYK'ya şikâyet dilekçesi vermezdi.

Ergenekon tertibi, zaten başlıbaşına Vatanseverleri susturmak , sindirmek paifize etmek , yok etmek içindir..

Ama ne yapsalar, başaramayacakları görülmektedir..

Saygılarımla..

Hay ağzına sağlık. Biz de bunu diyoruz, yarın-öbür gün sıra hepimize gelecek diyor, korkmadan ve alnımız açık bekliyoruz.

Saygılar & Sevgiler
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen avrasya » Çrş Nis 15, 2009 23:24

Ram yazdı:
Günümüzde parti anlayışı da, iktidar olmak için yapılanlar da, olağan bir sistemin gerektirdiği şekilde değildir. İşçi Partisi iktidar olamaz, yazık ki yanından dahi geçemez. Bu karamsarlık değildir, bu yurdun gerçeğidir. Bakın, Hak ve Eşitlik tertemiz bir partidir, onun iktidar olma şansı, köklü İşçi Partisi'nin iktidar olma şansından kıyaslanmayacak şekilde fazladır.

Sayın Ram,

Osman Pamukoğlu 'nun Genel başkanı olduğu Hak ve Eşitlik partisi yani HEPAR ı sanırım iyi tanıyorsunuz.

Ben basında Partinin kuruluş çağrısını ve Sayın Pamukoğlunun bazı demeçlerini okudum..

Sayın Pamukoğlu'nun Ergenekon tertibi konusunda herhangi bir demeci , görüşü var mı ?

Bilindiği gibi Tertipçilere karşı , Vatanseverler hangi siyasetten olursa olsun bu tertibe ve hukuksuzluğa karşı çıktı..

Bu konuda vicdani refleks ve duyarlılık gösterdi..

Sanatçılar , Ressamlar Müzisyenler, akademisyenler Gerçek Aydınlar yani eskilerin deyimiyle Münevverler , Bu ergenekon tertibi ve hukuksuzluklarla ilgili demeçler verip , Tertibi protesto ediyorlar bugün Müjdat Gezen, Tarık Akan, Muazzez Ilmiye Çığ, Esin Afşar, Ressam Balaban ,Cemalettin Göbelez, Muharrem Pire , Ekrem Kahraman ve burada ismini sayamayacağım kadar çok sanatçı toplu olarak bu tertibi protesto ettiler..

Pamukoğlu Paşa 'nın bu Amerikan _Fetulah tertibi konusunda herhangi bir söylemi, tepkisi var mı ?

Varsa paylaşırmısınız , alıntı verebilirmisiniz ..

...
Kullanıcı küçük betizi
avrasya
Üye
Üye

İletiler: 279

İletigönderen cnnc85 » Prş Nis 16, 2009 7:54

avrasya yazdı:
Ram yazdı:
Günümüzde parti anlayışı da, iktidar olmak için yapılanlar da, olağan bir sistemin gerektirdiği şekilde değildir. İşçi Partisi iktidar olamaz, yazık ki yanından dahi geçemez. Bu karamsarlık değildir, bu yurdun gerçeğidir. Bakın, Hak ve Eşitlik tertemiz bir partidir, onun iktidar olma şansı, köklü İşçi Partisi'nin iktidar olma şansından kıyaslanmayacak şekilde fazladır.

Sayın Ram,

Osman Pamukoğlu 'nun Genel başkanı olduğu Hak ve Eşitlik partisi yani HEPAR ı sanırım iyi tanıyorsunuz.

Ben basında Partinin kuruluş çağrısını ve Sayın Pamukoğlunun bazı demeçlerini okudum..

Sayın Pamukoğlu'nun Ergenekon tertibi konusunda herhangi bir demeci , görüşü var mı ?

Bilindiği gibi Tertipçilere karşı , Vatanseverler hangi siyasetten olursa olsun bu tertibe ve hukuksuzluğa karşı çıktı..

Bu konuda vicdani refleks ve duyarlılık gösterdi..

Sanatçılar , Ressamlar Müzisyenler, akademisyenler Gerçek Aydınlar yani eskilerin deyimiyle Münevverler , Bu ergenekon tertibi ve hukuksuzluklarla ilgili demeçler verip , Tertibi protesto ediyorlar bugün Müjdat Gezen, Tarık Akan, Muazzez Ilmiye Çığ, Esin Afşar, Ressam Balaban ,Cemalettin Göbelez, Muharrem Pire , Ekrem Kahraman ve burada ismini sayamayacağım kadar çok sanatçı toplu olarak bu tertibi protesto ettiler..

Pamukoğlu Paşa 'nın bu Amerikan _Fetulah tertibi konusunda herhangi bir söylemi, tepkisi var mı ?

...

Var tabi ki. Olmaz mi?

“Pamukoğlu: Ergenekon toplumun refleksini kırmaya yönelik” - 13.4.2009

http://www.milliyet.com.tr/Siyaset/SonD ... .04.2009&K ategori=siyaset&b=Pamukoglu:%20Ergenekon%20toplumun%20refleksini%20kirmaya%20yonelik

“Ergenekon'da hedef ordu” - 10.01.2009

http://haber.gazetevatan.com/haberdetay ... tegoryid=9

Osman Pamukoğlu: 'Ergenekon'da sapla saman birbirine karıştı' - 11 Mart 2009

http://www.hakveesitlik.org.tr/haberler/?p=599

Hak ve Eşitlik Partisi Genel Başkanı Emekli Tümgeneral Osman Pamukoğlu, Ergenekon`u yabancı güçlerin bir uzantısı olarak değerlendirdi - 2009-01-11

http://www.tumgazeteler.com/?a=4524496
Kullanıcı küçük betizi
cnnc85
Üye
Üye

İletiler: 11

İletigönderen Ram » Prş Nis 16, 2009 9:15

Sayın Ram,

Hayır iyi tanımıyorum. Yeni (yani taze ve lekesiz) ve millî duruşa önem veren bir parti örneğini vermek için kullandım 'Hak ve Eşitlik Partisi'nin ismini.

Ceviz Kabuğu'nda izlediğim kadarıyla, hem tutum bilimi konusunda, hem de Ergenekon konusunda dişe dokunur bir şey söylememişti. Fakat son aylarda çıkan demeçlerinde Ergenekon tertibine sıkça değindiğini, burada da açılan başlıklardan takip ettik.

cnnc85 isimli arkadaşımız birkaç ilişim vermiş görünüyor. Bir HEPAR mensubundan görüş almanız daha uygun olur.
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

Re: SAVCI ÖZ'E AÇIK SORU VE AÇIK CEVABIMDIR!

İletigönderen SOROSpu Çocuğu 1 » Sal Ağu 11, 2009 18:13

valla ben bu forumu cok neseli buldum,arkadaslar hakikaten hepiniz bu işlerin hikaye masal oldugunumu düsünüyorsunuz?ergenekon diye bir sey yok bu fetocuların mı uydurması öylemi?

Allah askına siz gercekten bu ülkedemi yasıyorsunuz?bu foruma girdim simdi sizin gibi düsünmüyorum diye istersenizde banlayın ama sunu bilinki size bu işleri masal falan diye anlatanlar bogazlarına kadar bu işe gömülmüş adamlar.
Kullanıcı küçük betizi
SOROSpu Çocuğu 1
Üye
Üye

İletiler: 5

İletigönderen sonmez2323 » Sal Ağu 11, 2009 19:03

arkadaş, adamın biri çıkmış milliyetçi, vatansever, bu memleket için kanını vermiş ve canını vermeye hazır vatan evlatlarını, bu memleketin aydınlarını tutukluyor, biz hala öküzün trene baktığı gibi bakıyoruz. bu ne biçim düzen yav.
Kullanıcı küçük betizi
sonmez2323
Üye
Üye

İletiler: 3

İletigönderen sonmez2323 » Sal Ağu 11, 2009 19:14

bu memleket iki darbe ve iki müdahale gördü. ne darbeden önce, ne darbeden sonra lav silahı kullanılmadı, işaet fişeği kullanılmadı, çıkarılan sözde cephanelikler lav silahı ve işaret fişekleri dolu, bir tek tabanca veya tüfek niye yok. düşünen insanlar için burada dersler var, ne yazıkki hala o silahlarla darbe yapılacağına inanan bir sürü akılsız insan var. bunlar bakarlar ama görmezler, kulakları var duymazlar...
Kullanıcı küçük betizi
sonmez2323
Üye
Üye

İletiler: 3

İletigönderen Ram » Sal Ağu 11, 2009 22:42

ustura_kemal yazdı:valla ben bu forumu cok neseli buldum,arkadaslar hakikaten hepiniz bu işlerin hikaye masal oldugunumu düsünüyorsunuz?ergenekon diye bir sey yok bu fetocuların mı uydurması öylemi?

Allah askına siz gercekten bu ülkedemi yasıyorsunuz?bu foruma girdim simdi sizin gibi düsünmüyorum diye istersenizde banlayın ama sunu bilinki size bu işleri masal falan diye anlatanlar bogazlarına kadar bu işe gömülmüş adamlar.

Mesele, farklı düşünmek değil. Bizim herhangi bir şeye inanmak ya da inanmamak gibi bir sıkıntımız yoktur. Verileri inceleriz, kim doğru söylüyor diye Allah'ın bize verdiği aklı kullanırız, izleriz, tâkip eder kaydederiz, unutmayız.

Sizin gibiler ise, televizyon, radyo ve gazete ne söylerse söylesin, sorgulamadan kabûl edecek bir zihniyete sahip olduğunuz için, inanmak ya da inanmamak gibi bir sıkıntınız olabilir.

Şimdi, mâdem bu meselenin masal olmadığını, hatta "masaldır" diyenlerin boğazına kadar bu işe battığını iddia ediyorsun, bunları ispatlamakla yükümlüsün. İspatlayamazsan, şereften yoksun yalancı ve iftiracı bir sahtekârdan başka sana verceğimiz bir unvan yoktur.

Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletigönderen kaye » Sal Ağu 11, 2009 23:31

Usturamısın, sustalımısın, her neysen bilmiyorum ama senin kafan bayağı bir karışmış, tek yönlü seyrettiğin TV kanallarından ya da okuduğun gazetelerden olsa gerek!! Şu soruma cevap verir misin?
Sen inanan bir insansın değil mi! Yani tabii seni tanımam ama forumda dolaştığın müddetçe kendini inançlı, imanlı olarak göstermeye çalışan birisin. Eğer müslüman isen gavurların sözlerine pek itimat etmezsin herhalde. Onların bizim leyhimize değil aleyhimize çalışacaklarını, her zaman bizim burnumuzun b.ktan çıkmasını istemeyeceklerini, ellerine geçen ilk fırsatta bizi sırtımızdan vuracaklarını biliyorsundur.. Kendine gavuru değil, müslüman olduğunu iddia eden kişileri dost edinmeyi tercih edersen o zaman beni iyi dinle!!
Türk'e hakaret eden, yedi ceddimize söven orhan pamuk'u ve elif şafak'ı, vicdani ret safsatasıyla halkı askerlikten ve şehitlikten soğutmaya çalışan perihan mağden'i, binlerce müslüman-Türk katili imralı canisini bu gavurların insan hakları adına nasıl savunduğunu biliyorsundur .. Değil bu adamları ve karıları yargılama sürecinde, gözaltına alınma sürecinde, mahkemeye çağırılma sürecinde bile nasıl kıyasıya savundular sen çok iyi biliyorsundur.. Neden, çünkü gavurlar elbette bizim dostlarımızın değil, düşmanlarımızın yanında yer alacaklardı da ondan...
Pekii, Ümraniye soruşturması kapsamında yargılanan insanları neden bu gavurlar hiç bir zaman savunmadılar, nereye gitti insan hakları!! Bu insanlar madem teröristse, madem Türk'ün, müslümanın aleyhine çalışıyorlarsa neden gavurlar, ecnebiler bu insanları da himaye etmediler tıpkı yukarıda saydığım isimler gibi??
Bu soruyu bana cevaplamazsan kimsenin yüzüne bakacak yüz yok demektir sende.. Sen de o zaman o gavurlarla berabersindir..
Ayrıca;
elif şafak'ın, etyen mahcupyan'ın, hrant dink'in hangi gazetende köşe yazarı olduğunu biliyorsundur; peki ya yine etyen'in, perihan mağden'in hangi Taraf'ta yer aldıklarını da biliyorsundur, yoksa senin medyanda mı?? Aaa, ne tesadüf, ergenekoncu diye içeri alınanlarda senin ve bu kişilerin karşısında olanlar değil mi!!
İstersen şöyle bir otur ve düşün biraz gayet Tarafsız olarak. O zaman anla safını, yerini...
Kullanıcı küçük betizi
kaye
Üye
Üye

İletiler: 1036

İletigönderen SOROSpu Çocuğu 1 » Çrş Ağu 12, 2009 16:30

valla yetkilinizin bile uslubuna hayran kaldım.benim ne oldugumu ve bütün herseyi cözmüssün zaten.bana tek tip medyayı takip etmekle suclayan sayın "kaye" merak etme senden daha cok sizin komik eglenceli medyanızı takip ediyorum art btv kanalbiz eskiden tuncay abiniz satmadan önce kanaltürk ve son zamanlardada en komiği olan ulusal kanal.neyse dewam ediyim ben inanclı bir insanım ama bu beni ilgilendirir,seni degil

ben dogru bildiğime sonuna kadar inanırım.benim için insan vardır arkadasım gavur mavur yok yani o senin lügatın benim degil.sözlerinden sizin eski tabirinizle söyleyeyip senin bir proloter oldugun belli oluyor bu üslup anca onlara uyuyor.

ben senin soruna nasıl cevap veriyim "kaye"sen soru sormamısın mahkeme kararı acıklamısın,ben senin oyununa niye geliyim?sen soru sormadan önce pek cok yorum yapmısın sorunla ilgili ben o yorumlarını onaylamıyorumki soruna cewap vereyim.oorhan pamuk tek nobel almıs türk,elif safak bazen denk geldiğim bana cokta hitap etmeyen bir yazar madeni ise kusura bakma ama zaten tanımıyorum.yalnız senin dediklerini yapmıs olsalar merak etme haberim olurdu..ama 301nci madde gibi bir sacmalıga tabikide karsıyım.ne demek Türklüğe hakaret bunu bana bir acıkla.dünyanın neresinde böyle absürd bir sey var.

neyse eger yazdıklarım seni kudurtup beni banlamazsan burda konusmaya dewam ederiz.
Kullanıcı küçük betizi
SOROSpu Çocuğu 1
Üye
Üye

İletiler: 5

İletigönderen İlteriş » Çrş Ağu 12, 2009 19:20

ustura_kemal yazdı:...ama 301nci madde gibi bir sacmalıga tabikide karsıyım.ne demek Türklüğe hakaret bunu bana bir acıkla.dünyanın neresinde böyle absürd bir sey var.

Turk milletinin degerlerine karsi, elestiri sinirlarini asan, kokunde "Turk Dusmanligi" bulunan dusmanca saldirilardir. Bunu anliyamiyorsan zaten senin biz Turkleri anlamadigin asikardir. Dusun, birileri Turk Milleti'ne degil de, senin ait olmaktan onur duydugun millete hakaret etseydi ne hissederdin? Bu sekilde bir empati kurmaya calis bizlerle. Ondan sonra tekrar gel buraya yaz bakalim. Herkes, milletine yapilan hakaretleri sinesine cekecek kadar genis bir mideye sahip olamayabilir, eger "hakaretlere bile hosgoru gosteren bir Turk'um" diyorsan da bir de bu acidan bak bakalim... Herkes senin kadar genis olmak zorunda mi? Ayrica dunyanin pek cok ulkesinde de benzer yasalar vardir haberin olsun.

Ote yandan... "Bu isler yasayla korunmaz" diyorsan, buna da katilabilirim. Ornegin; Sen simdi benim karsimda olup, benim milletimin kulturunu, folklorunu, milli degerlerini ve tarihe mal olmus kisiliklerini ASAGILAMAYA ve KARALAMAYA calisir ve bu degerlerime HAKARET edersen, seni benim elimden alip 301. maddeye havale etmelerine en cok ben karsi cikarim!

Sayet, "Turkluge hakaret de ne demekmis?" diyerek, bu millete her turlu kotu sozun soylenebilecegini savunuyorsan, bir de gel benim gibilerin karsisinda soyle bakalim! Cevabin o degersiz kafana inen bir Turk Yumrugu olacaktir! O zaman anlarsin neymis ne degilmis!

Son olarak, dunyada merhamet gosteremeyecegim bir tek insan turu vardir! Cahilliginin farkina varamayacak derecede cahil olanlar! Burasi, bu derecede cahiller icin bir rehabilitasyon merkezi degil! Git sen Saman gazetesini, Tarak gazetesini oku, orada COK INANCLI! AHMET ALTAN gibi dost ve muttefiklerinle, "Ensest iliskinin cemaat inancindaki yeri" gibi "ciddi" konulari ele al ve aydinlan. Boylece ilerlemis cehaletinin yuzunde olusturdugu tebessum, yerini "dinci-liberal-antiKemalist yol gostericiniz" Ahmet Altan'in saheserlerinde vurguladigi "ic gidiklamasina" birakacaktir...

Esasen senin gibi kelebeklerin buralarda ucmasi bizim icin de eglenceli oluyor, ote yandan senin gibileri sutlamamiszin nedeni, "kendinizi adamdan sanin" diye degil, buradaki insanlarin "ileri derecede cehalete ayiracak zamanlari olmamasindan" kaynaklaniyor. Biz daha cok, milli degerlerine sahip cikan, ve milli duygulari somurulerek Penn merkezli tarikat tarafindan daha once kanca atilmis olan, ve herseye ragmen milletini seven kardeslerimizi uyarmaya, dusmana hizmet ettikleri gercegine uyandirmaya calisiyoruz, zamanimizi sadece bu onemli konuya ayiriyoruz. Bazilari vardir ki, bilgiden ve aydinliktan nasipleri yoktur, biz bu gibileri taniriz.
"Temel ilke, Türk milletinin haysiyetli ve şerefli bir millet olarak yaşamasıdır. Bu ilke, ancak tam istiklâle sahip olmakla gerçekleştirilebilir"

Mustafa Kemal Ataturk
Kullanıcı küçük betizi
İlteriş
Üye
Üye

İletiler: 1197

İletigönderen Yargan Kam » Çrş Ağu 12, 2009 20:45

ustura_kemal yazdı:valla yetkilinizin bile uslubuna hayran kaldım.benim ne oldugumu ve bütün herseyi cözmüssün zaten.bana tek tip medyayı takip etmekle suclayan sayın "kaye" merak etme senden daha cok sizin komik eglenceli medyanızı takip ediyorum art btv kanalbiz eskiden tuncay abiniz satmadan önce kanaltürk ve son zamanlardada en komiği olan ulusal kanal.neyse dewam ediyim ben inanclı bir insanım ama bu beni ilgilendirir,seni degil

ben dogru bildiğime sonuna kadar inanırım.benim için insan vardır arkadasım gavur mavur yok yani o senin lügatın benim degil.sözlerinden sizin eski tabirinizle söyleyeyip senin bir proloter oldugun belli oluyor bu üslup anca onlara uyuyor.

ben senin soruna nasıl cevap veriyim "kaye"sen soru sormamısın mahkeme kararı acıklamısın,ben senin oyununa niye geliyim?sen soru sormadan önce pek cok yorum yapmısın sorunla ilgili ben o yorumlarını onaylamıyorumki soruna cewap vereyim.oorhan pamuk tek nobel almıs türk,elif safak bazen denk geldiğim bana cokta hitap etmeyen bir yazar madeni ise kusura bakma ama zaten tanımıyorum.yalnız senin dediklerini yapmıs olsalar merak etme haberim olurdu..ama 301nci madde gibi bir sacmalıga tabikide karsıyım.ne demek Türklüğe hakaret bunu bana bir acıkla.dünyanın neresinde böyle absürd bir sey var.

neyse eger yazdıklarım seni kudurtup beni banlamazsan burda konusmaya dewam ederiz.

Türklüğe hakareti bir kere Türkçe'yi katletmekle etmiş oldun bu bir.

Adamın sorusunu algılayamayarak, iletisini ne kadar okumadığın ya da sırf zeytin yağı misali üste çıkma cevabı yazmak için okuduğun da belli, bu da iki.

Bu sitenin yöneticileri ise seni atarak ucuz kahramanlığını da ilan etmeyecek kadar zeki insanlardır bu da üç.

Okuduklarınla neşelenmek yerine mantık süzgecini kullanarak iki taraflı olarak olayları bir çözümle bakalım, hangi senaryo sana daha gerçek gelecek ya da işine gelen olacak?!?

Bir gram akıl, fikir dilerim...
...Umut Samimiyettir...

Resim ''Üze Tenri Basmasar, Asra Yir Telinmeser''
''Yukarıda Gökyüzü Çökmedikçe, Aşağıda Yer Delinmedikçe''

...Cumhuriyet Fazilettir.
Kullanıcı küçük betizi
Yargan Kam
Üye
Üye

İletiler: 199

İletigönderen Demo-X-Race-Y » Çrş Ağu 12, 2009 23:27

Sayın GM yazarları

Öncelikle bu şahısı "fetocular" dedi diye fetoşçu olmamakla nitelememeliyiz. Neticede Fettulahçılar kendilerine Fettullahçı denilmesinden haz etmezler. Gerçi bu aynı kendine Türk demeyen aydınların Amerika'da Amerikan muamelesi görmemesine denk düşer ya ayrı.

Çünkü sen Türk değilim diyerek zaten Türklükten çıkarsın da bakalım o seni kendi yanına alır mı? Tarihten gördüğümüz tek şey, ayrılıkçı Kürtlerin de göreceği gibi sizi Türk'ten de aşağı gördükleridir! İşleri bittiğinde tüm bu ayrılıkçı grupları; ki Amerika'da tek Müslüman Tarikat Fettullah Gülen'inki değildir, böcek gibi ezecek olan yine Amerika ve Kraliyetçileridir. Yerlerine başkalarını geçirmek suretiyle.

valla ben bu forumu cok neseli buldum,arkadaslar hakikaten hepiniz bu işlerin hikaye masal oldugunumu düsünüyorsunuz?ergenekon diye bir sey yok bu fetocuların mı uydurması öylemi?

Bu arkadaşa yapılması gereken onun yazdıklarını ve ona yazılan bu mesajları ayrı bir forum sayfasına taşımak olacaktır. Çünkü güzel başlayan iki sayfanın ardına böyle sabote maksadı taşıyan, konudan uzaklaştırıcı, referanssız mesajlar yazmak zaten bu şahsın esas gayesidir. "Fetocu" denilmekten hoşlanmıyorsa kendisine öyle demeyeceğim. Ama Risale-i Nur'a göz atmış ve Kuran-ı Kerim ile bir paralelliğini görememiş birisiyim. Kendisine kendi kitabından açıklama yapmam gerekirse "Başkalarına senin dinin kötü benimki iyi demeyin, seninki de iyi ama benimki daha iyi deyin" diyen Risale-i Nur'a cevap olarak Kuran'ın cevabını vermekle yetiniyorum: "Tek Hak din İslamdır. Muhammed onun sözcüsüdür."

Becerisi olan arkadaşlarımdan ricam, "Taşındı" diye link vererek bu ismi garip arkadaşımızın ve cevap niteliğinde olan bu mesajları ilgili bir foruma taşımalarıdır. Böylece özellikle Göktürk Mehmet'in verdiği "NE YAPMALIYIZ?" gibi soruların cevapları bulandırılmamış, berrak suya "benim şeyhim daha güzel" diye tükürmüş bu kimselerin birgün içinde boğulacakları tükürük havuzları ayrılmış olur.

Saygılarımla
Bu söylediklerim hakikat olduğu gün, senden ve bütün medeni beşeriyetten dileğim şudur: Beni hatırlayınız.
K. Atatürk
Kullanıcı küçük betizi
Demo-X-Race-Y
Üye
Üye

İletiler: 71

İletigönderen kaye » Cmt Ağu 15, 2009 2:21

ustura_kemal yazdı:ben dogru bildiğime sonuna kadar inanırım.
.
.
oorhan pamuk tek nobel almıs türk,elif safak bazen denk geldiğim bana cokta hitap etmeyen bir yazar madeni ise kusura bakma ama zaten tanımıyorum.yalnız senin dediklerini yapmıs olsalar merak etme haberim olurdu..ama 301nci madde gibi bir sacmalıga tabikide karsıyım.ne demek Türklüğe hakaret bunu bana bir acıkla.dünyanın neresinde böyle absürd bir sey var.

Ustura,
Ne demek istediğimi gayet iyi anlamışsın, ve de sorduğum soruya tam olarak cevap vermişsin. Seni, senin sözlerinden başka hiç birşey bu kadar net anlatamazdı..
Emperyalizmden bihaber, ülkemiz üzerinde oynanan oyunlara alkış tutan, kuklaları bilmem ne başarısına imza atmış tek Türk olarak niteleyen ama iplerini görmeyen veya görmezlikten gelen, işine gelmeyince kuklaların yaptıklarından haberim yok diyebilen, değerlerimize yapılan hakaretlere ve küfürlere kol-kanat geren, üstelik kendisi başkasına, "kudurmuş" gibi sözcükleri kullanmak suretiyle hakaret etmekten de hiç çekinmeyen birisi işte..
Et bakalım devam. Biraz daha dök içini, kus kinini..
(Türkçe'de "w" harfi yoktur)
Kullanıcı küçük betizi
kaye
Üye
Üye

İletiler: 1036

Önceki

Şu dizine dön: Erdal SARIZEYBEK

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x