Zaman: Cum May 17, 2024 8:52

News News of GuncelMeydan

Site map of GuncelMeydan » Dizin : GuncelMeydan

İtiraf Ediyorum..

hadi bakalım herkes bi itirafını yazsın.

itiraf ediyorum, ben bu site için 2 gün uyuyamadım :P
Read more : İtiraf Ediyorum.. | Görüntüleme : 2910 | Yanıtlar : 41 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

Hicbir Konserde Seyircilerin Bu Kadar

Hicbir Konserde Seyircilerin Bu Kadar Sarkiya Destek Verdigini Gördunuz Mu?

Read more : Hicbir Konserde Seyircilerin Bu Kadar | Görüntüleme : 1283 | Yanıtlar : 1 | Dizin : Yabancı Görümsetmeler

Turkiyedeki Gelmis Gecmis En Guzel Dizi Sizce Hangisi?

Bence Kesinlikle Cemberimde Gul Oya
Read more : Turkiyedeki Gelmis Gecmis En Guzel Dizi Sizce Hangisi? | Görüntüleme : 2643 | Yanıtlar : 18 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

Atatürk'ün Ortadoğu Vasiyeti

http://img411.imageshack.us/img411/1862/vasiyetatatrkds9.jpg

İşte belgenin tam metni

Bazı çevrelerin Atatürk'le ilgili iddialarına son verecek olan bu belge, İçişleri Bakanlığı Matbuat Umum Müdürlüğü antetini ve 20 Ağustos 1937 tarihini taşıyor. Dönemin İçişleri Bakanı Şükrü Kaya, Cumhurbaşkanlığı'na hitaben yazdığı ön sunuş yazısında 'Bombay Chronicle gazetesinin 27.8.1937 tarihli nushasında 'Filistin'e el sürülemez, Kemal Paşa Avrupa'ya ihtar ediyor' başlığı altında bir yazı intişar etmiştir. Bu yazının Türkçe örneği ilişik olarak sunulmuştur. Bu vesile ile saygılarımı tekrarlarım' diyor. Belgeden anlaşıldığına göre ...
Read more : Atatürk'ün Ortadoğu Vasiyeti | Görüntüleme : 1988 | Yanıtlar : 3 | Dizin : Mustafa Kemâl ATATÜRK

Web Çeviricisi - İngilizce / Türkçe

Bizzat denedim ve herhangi bir sorun çıkmadı. İngilizce sayfaları Türkçe hâle getiren küçük bir program.

:arrow: İndirmek için tıklayınız...
Read more : Web Çeviricisi - İngilizce / Türkçe | Görüntüleme : 1133 | Yanıtlar : 1 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

Galatasarayli olan varmi?

Bakalim gsli arkadaslarimiz varmi burada 8) , yoksa ben tek gsli miyim? :oops:
Read more : Galatasarayli olan varmi? | Görüntüleme : 1626 | Yanıtlar : 10 | Dizin : Futbol

PhotoFiltre - Ücretsiz Program

Resim

PhotoFiltre, gelişmiş bir resim görüntüleme ve düzenleme yazılımı. Özellikleri ise şöyle:

- Resimlerinizi yatay, dikey ve açılı döndürebilme.
- Resimlerinizi yeniden boyutlandırabilme.
- Otomatik renk ve parlaklık ayarı yapabilme.
- Res,m türleri arasında dönüşüm yapabilme.
- Yazı ekleyebilme ve biçimlendirebilme.
- Parlaklık, renk ve kontarst ayarlarını elle yapabilme.
- Resmin arka planına renk ekleyebilme.
- Resimlerinizi tam ekran göterebilme.
- Araç çubuğunu kişiselleştirebilme.
- Resimlerinizi masaüstü olarak kaydedebilme.
- Resimlerinizden ikon yapabilme ( 16,256 ...
Read more : PhotoFiltre - Ücretsiz Program | Görüntüleme : 1913 | Yanıtlar : 15 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

The Prestige (Download)

Resim

‘Memento’nun rejisörü Christopher Nolan’ın yönettiği ve Hugh Jackman, Christian Bale, Michael Caine ile Piper Perabo’nun oynadığı film ‘Prestij’ (The Prestige), Warner Bros. tarafından gösterime sokuldu.

“Prestij”, Jonathan Nolan’ın, Christopher Priest’in romanından esinlenerek yazdığı senaryosundan filme çekildi. Londra’nın meşalelerle aydınlanan, debdebeli günlerindeki büyülü atmosferi gizemli ve canlı bir şekilde yaratan deneyimli kamera arkası ekibinde bulunan görüntü yönetmeni Wally Pfister, set tasarımcısı Nathan Crowley ve kurgucu Lee Smith, Nolan’la “Batman Başlıyor”da da birlikte çalışmış isimler.

Linkler: ...
Read more : The Prestige (Download) | Görüntüleme : 1759 | Yanıtlar : 6 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

AB'de Küresel Isınma Zirvesi

Resim

AB'de küresel ısınma zirvesi
BRÜKSEL (İHA) - Avrupa Birliği (AB) çevre bakanları, bugün gaz salınımını azaltacak planları görüşecek.

Brüksel'de yapılacak toplantıda karbondioksit salınımının 2020'ye kadar en az yüzde 20 azaltılması planı oylanacak.

Avrupa Komisyonu, bakanların AB'nin orta ve uzun dönemde iklim değişikliğiyle mücadele stratejilerini belirleyecek kararlar almalarının beklendiğini bildirdi. AB, küresel ısınmanın sınırlandırılmasına katkı yapmayı hedefliyor.
Read more : AB'de Küresel Isınma Zirvesi | Görüntüleme : 1310 | Yanıtlar : 2 | Dizin : Genel - Güncel Konular

Türkiye'de, Karbondioksit Salınımı Artıyor

Resim

Türkiye'de, karbondioksit salınımı artıyor
Türkiye'nin, Birleşmiş Milletler'in (BM) son açıkladığı, ''İklim Değişikliği Raporu''na göre, 1990-2004 yılları arasında yüzde 72.6 ile karbondioksit gazı salınımında dünyada en hızlı artış kaydeden ülke olduğu bildirildi.

Türkiye Erozyonla Mücadele Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı (TEMA) Kaynak Geliştirme ve Halkla İlişkiler Bölüm Başkanı Yeşim Beyla, BM Hükümetlerarası İklim Değişikliği Paneli'nin, 6 yıllık çalışma sonucunda hazırlanan , ''İklim Değişikliği Raporu''nun, küresel ısınmanın son 50 yılda yüzde 90 oranında insan eliyle ...
Read more : Türkiye'de, Karbondioksit Salınımı Artıyor | Görüntüleme : 2258 | Yanıtlar : 2 | Dizin : Genel - Güncel Konular

Giriş  •  Kayıt

Sayımlamalar

Toplam 147952 ileti • Toplam 45576 başlık • Toplam 24819 üye

x