Zaman: Pzt Haz 17, 2024 9:51

News News of GuncelMeydan

Site map of GuncelMeydan » Dizin : GuncelMeydan

Cumhurbaşkanı Sezer'den 3 onay

Cumhurbaşkanı Sezer'den 3 onay
Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, üç kanunu onayladı.

Cumhurbaşkanı Sezer, “Hemşirelik Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun”, “Kamu Görevlerinden Ayrılanların Yapamayacakları İşler Hakkında Kanunda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun” ve “Uygulama İmkanı Kalmamış Bazı Kanunların Yürürlükten Kaldırılmasına Dair Kanun”u onayladı.

Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezi’nden yapılan açıklamada, Cumhurbaşkanı Sezer’in söz konusu üç yasayı onayladığı ve Resmi Gazete’de yayınlanması için Başbakanlığa gönderildiği belirtildi.

ANKA Habertürk 01.05.2007 22:19
Read more : Cumhurbaşkanı Sezer'den 3 onay | Görüntüleme : 610 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Genel - Güncel Konular

Spiderman-3 '4 Mayıs 2007 Vizyonda'

Resim

http://www.desktopexchange.com/gallery/albums/Spiderman_3_wallpapers/Spiderman3_2.jpg

Resim

ÖzeT

Aydan gelen bir madde Örümcek Adam'a yeni güçler ve siyah kıyafetler verir. Örümcek Adam için de yeni düşmanlarla mücadele etme vakti gelmiştir. İkinci bir Yeşil Cin, Sandman, Venom ve diğer tehlikeler onu beklemektedir. Ancak bunların hepsinden önemli olan bir şey vardır, Örümcek Adam kendi içinde ortaya çıkan kötülüğe karşı da mücadele etmeli ve kazanmalıdır. Ama bu hiç kolay değildir

FragmaN

Saygılar.
Read more : Spiderman-3 '4 Mayıs 2007 Vizyonda' | Görüntüleme : 1017 | Yanıtlar : 4 | Dizin : Sinema & Tiyatro

Photoshop programını arıyorum lütfen yardım

Photoshop programını arıyorum ama bir türlü bulamıyorum olan varsa paylaşabilir mi acaba (lütfen)
Read more : Photoshop programını arıyorum lütfen yardım | Görüntüleme : 1140 | Yanıtlar : 6 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

Son Dakika: İşte Tarihi Karar

İŞTE TARİHİ KARAR
Anayasa Mahkemesi günboyu süren toplantının ardından tarihi kararı açıkladı...

Anayasa Mahkemesi Dışişleri Bakanı Abdullah Gül'ün aday olduğu ve 357 oy aldığı ilk tur seçimini iptal etti...

Kararı açıklayan Anayasa Mahkemesi Başkan vekili Haşim Kılıç "Bu iptal birinci tur içindir. Meclis devam eder etmez onu bilemeyiz..." dedi

Gerekçeli karar daha sonra açıklanacak...

Erken seçim yolda...

Kaynak
Read more : Son Dakika: İşte Tarihi Karar | Görüntüleme : 682 | Yanıtlar : 1 | Dizin : Haberler

Son Dakika: Anayasa Mahkemesinin tarihi kararı!!!

Resim

Anayasa Mahkemesi günboyu süren toplantının ardından tarihi kararı açıkladı...

Anayasa Mahkemesi Dışişleri Bakanı Abdullah Gül'ün aday olduğu ve 357 oy aldığı ilk tur seçimini iptal etti...

Kararı açıklayan Anayasa Mahkemesi Başkan vekili Haşim Kılıç "Bu iptal birinci tur içindir. Meclis devam eder etmez onu bilemeyiz..." dedi

Gerekçeli karar daha sonra açıklanacak...

Erken seçim yolda...

Ayrintilar geliyor...

Kaynak
Read more : Son Dakika: Anayasa Mahkemesinin tarihi kararı!!! | Görüntüleme : 1370 | Yanıtlar : 13 | Dizin : Genel - Güncel Konular

Yazının Tarihi'ne Dikkat !!!

Türkiye'de rejimin değişeceği tarih

Ortalıkta garip ve herkesin yorumlamakta güçlük çektiği rüzgârlar esmekte.

AB, Şemdinli olayları, Van, Kıbrıs, kapkaç, türban, hükümetle devlet arasındaki gerginlikler, en Kemalist unsurlardan gelen ordu eleştirileri... Acaba bütün bunlar büyük bir değişimin, büyük bir altüst oluşun habercileri mi?

Eğer böyle bir değişim olursa ne zaman ve ne yönde olur?

Sevgili okurlarım, herkes gibi ben de bu soruları kendi kendime sorup duruyorum ve ne yazık ki olayların on üç yıl ...
Read more : Yazının Tarihi'ne Dikkat !!! | Görüntüleme : 1073 | Yanıtlar : 7 | Dizin : Genel - Güncel Konular

Kurtlar Vadisi Pusu 3.Bölüm Yorumları

İŞTE 3.BÖLÜMÜN ÖZETİ

Polat’ı pusuya düşürmek isteyen Yalçın Bulut, amacına ulaşamaz. Giriştiği güç mücadelesinde umduğunu elde edemeyen Tataroğlu Ailesi, devreye şantaj kartını sokar. Hisselerin devredilmesiyle planları bozulan Karacadağ Ailesi ise, hem bu işin sorumlusu Ahmet Sayman’ı cezalandıracak, hem de Polat Alemdar’dan intikam alabilecek yeni bir plan başlatır.
Polat, Ahu’ya işbirliği teklif eder. Ancak Ahu’nun cevabını alması gereken sorular vardır. Kare As’taki aileler ile klasik mafyanın farkları nelerdir, gerçek mafya neyle uğraşır, bu aileleri güçlü kılan ...
Read more : Kurtlar Vadisi Pusu 3.Bölüm Yorumları | Görüntüleme : 1074 | Yanıtlar : 9 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

Kurtlar Vadisi Pusu 3.Bölüm Özeti

İŞTE 3.BÖLÜMÜN ÖZETİ

Polat’ı pusuya düşürmek isteyen Yalçın Bulut, amacına ulaşamaz. Giriştiği güç mücadelesinde umduğunu elde edemeyen Tataroğlu Ailesi, devreye şantaj kartını sokar. Hisselerin devredilmesiyle planları bozulan Karacadağ Ailesi ise, hem bu işin sorumlusu Ahmet Sayman’ı cezalandıracak, hem de Polat Alemdar’dan intikam alabilecek yeni bir plan başlatır.
Polat, Ahu’ya işbirliği teklif eder. Ancak Ahu’nun cevabını alması gereken sorular vardır. Kare As’taki aileler ile klasik mafyanın farkları nelerdir, gerçek mafya neyle uğraşır, bu aileleri güçlü kılan ...
Read more : Kurtlar Vadisi Pusu 3.Bölüm Özeti | Görüntüleme : 926 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

Giriş  •  Kayıt

Sayımlamalar

Toplam 148001 ileti • Toplam 45599 başlık • Toplam 24836 üye

x