Zaman: Sal May 14, 2024 23:03

News News of Sitemiz Hakkında

Site map of Sitemiz Hakkında » Dizin : Sitemiz Hakkında

"Youtube'a Posta" Koyuyoruz!

Aşağıdaki alıntı yapılmış yazıyı, " http://www.youtube.com/contact " adlı adrese herkesin göndermesini rica ediyoruz. (Direk adres :arrow: copyright@youtube.com) Toplu halde, kişisel posta hesabınızdaki şahıslara da gönderebilirsiniz. Yeni türemiş bir Yunanistanlı zatı-ı şerefsizin, akabinde destek verdiği ve destek aldığı pekaka terör örgütü elemanlarının; Türklere, Türk Bayrağına ve Büyük Önder Gazi Mustafa Kemâl ATATÜRKe, yaptığı saygısızlığı kat ve ...
Read more : "Youtube'a Posta" Koyuyoruz! | Görüntüleme : 4179 | Yanıtlar : 18 | Dizin : Duyurular

Makale Bölümü Hizmete Açılmıştır

Sitemizde makalelerinizii yayınlayabilceğiniz bölümümüzü hizmetinize açmış bulunmaktayız. Burada makalelerinizi yayınlayabilir, okuduğunuz makalelere yorum yapabilir ve oy verebilirsiniz. İsteyen herkes makale yayınlayabilir, yalnız admin onayından geçtikten sonra görülebilir olcaktır.
Makale bölümüne ulaşmak için anasayfadaki menü bloğundan ve üst taraftaki menüyü kullanabilirsiniz.

Burdanda ulaşabilirsiniz

Makaleler

Kolay gelsin herkese...
Read more : Makale Bölümü Hizmete Açılmıştır | Görüntüleme : 2291 | Yanıtlar : 12 | Dizin : Duyurular

Emege Saygi

Arkadaslar belki erkenciyim ama, emege saygi diye bisey göremiyorum daha hala, mesela biraz önce bi topic gördüm 82 görüntüleme 2 cevap....üzüldüm sahsen... ne yapabiliriz? mesajim biraz sert yansiyabilir, kusuruma bakmayin, cok üzgünüm ve sinirliyim, ama paylasimboardla alakasi yok, BIRI cok kirdi gene beni :!:
Read more : Emege Saygi | Görüntüleme : 1569 | Yanıtlar : 5 | Dizin : Öneri, İstek ve Şikayetleriniz

Mesaj Sonrası?

Öncellikle Merhaba;

Sitede mesaj yazdıktan sonra karşımıza bir ekran çıkıyor. Yazdığımız mesaja yönlendiren ve forumun anasayfasına yönlendiren. Bu sayfa açıldığı zaman 2-3 saniye herhangibi bir işlem yapmassak mesajı yazdığımız yere yönlendirebilir misiniz? Veya bu sorun sadece bende mi var?

Şimdiden sağ olun.
Read more : Mesaj Sonrası? | Görüntüleme : 1900 | Yanıtlar : 5 | Dizin : Öneri, İstek ve Şikayetleriniz

Konu Alanı Kuralları

ALIŞILMIŞ GENEL AĞ KURALLARI

1. Konu alanında yazılan iletilerden, illeti sahibi üye sorumludur. Kişilerin yazdığı iletilerden ötürü
genel ağ ocağı sorumluluk almaz.

2. Konu alanında, Türkiye Cumhuriyeti yasalarını çiğneyen iletiler yazılamaz, herhangi bir içerik gönderilemez.

3. Konu alanında; din ve siyaset içerikli "kışkırtıcı iletiler" yazmak, spor dallarından herhangi biri ile ilgili herhangi bir tartışma çıkarmak veya tartışma yaratacak içerikler paylaşmak yasaktır.

4. Fıkra dahi olsa, Türk gelenek ve göreneklerine aykırı yazılar yayınlamak; din, ...
Read more : Konu Alanı Kuralları | Görüntüleme : 12651 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Kurallar

Giriş  •  Kayıt

Sayımlamalar

Toplam 147951 ileti • Toplam 45575 başlık • Toplam 24819 üye

x