Zaman: Cum May 17, 2024 21:56

News News of Sitemiz Hakkında

Site map of Sitemiz Hakkında » Dizin : Sitemiz Hakkında

Mahkeme / Fatihlerin Divanı

Sevgili Arkadaslar,
bir süre önce Kanal Avrupa daha önceleri Avrasya TV'de "Mahkeme" diger adi "fatihlerin divani" isimli bu belgesel tiyatro filmini kayit eden ve paylasmayan arkadaslarimiz varsa..lütfen paylassin...veya bulan arkadaslar paylassin..
Belgesel konusu (Timur Han ile Yildirim Han, tarih mahkemesinde yargilanmasini ele aliyor)

Tesekkürler
Read more : Mahkeme / Fatihlerin Divanı | Görüntüleme : 3183 | Yanıtlar : 5 | Dizin : Öneri, İstek ve Şikayetleriniz

Tertibe Karşı 100 Bin Ses - Yurtseverlik Suçsa Beni De Alın!

AYDINLARDAN ERGENEKON MAHKEMESİNE DİLEKÇE:

Yurtseverlik suçsa Beni de alın!

“İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi’ne

Suç: Atatürk Devrimlerini savunmak, vatanı ve milleti canından çok sevmek.

Suç tarihi: Halen devam etmektedir. İtiraf ediyorum! Ben de Atatürk Devrimlerini taammüden savunuyorum, vatanımı ve milletimi canımdan çok seviyorum.

Eğer bu suçsa, beni de alın, beni de yargılayın!”

http://www.aydinlik.com.tr/

“İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi’ne

Suç: Atatürk Devrimlerini savunmak, vatanı ve milleti ...
Read more : Tertibe Karşı 100 Bin Ses - Yurtseverlik Suçsa Beni De Alın! | Görüntüleme : 4823 | Yanıtlar : 17 | Dizin : Duyurular

Açılımın ispatı güzel ama...

Değerli Ram.Açılımın ispatı dosyanız için emeğinize teşekkür ederim.Yalnız Guncelmeydan pano sayfasına girince müzik karşılıyor bizleri bu da çok güzel.ancak sorun şurada başlıyor,sayfa değiştirdiğimizde müziği tekrarlayıp duruyor,görümsetme izlerken sorun oluyor.İsteğe bağlı kapatma butonu olsa ya da anasayfanın dışında müzik sesi kesilse daha güzel olur kanımca.İlginize şimdiden teşekkür ederim.
Read more : Açılımın ispatı güzel ama... | Görüntüleme : 1334 | Yanıtlar : 9 | Dizin : Öneri, İstek ve Şikayetleriniz

Kullanıcı adımı değiştirmek istiyorum, mümkün mü?

Kullanıcı adımı değiştirmek istiyorum, mümkün mü?
Read more : Kullanıcı adımı değiştirmek istiyorum, mümkün mü? | Görüntüleme : 1975 | Yanıtlar : 20 | Dizin : Öneri, İstek ve Şikayetleriniz

sitede virüs

merhabalar,
uzunca bir süredir sitenizden prgram kayıtlarını zevkle ve minnetle izliyorum. sitenizde bulduğum virüsü yetkililere bildirmek istedim (uyarıyı son günlerde almaya başladım)
tüm yüklemeler için teşekkürler.

http://img216.imageshack.us/gal.php?g=captureta.jpg
Read more : sitede virüs | Görüntüleme : 1947 | Yanıtlar : 27 | Dizin : Öneri, İstek ve Şikayetleriniz

İzlencenin Adı "Güncel Meydan" Değil, "Veryansın"dır

Düzeltme Duyurusu:

İzlencenin Adı "Güncel Meydan" Değil, "Veryansın"dır

Ajans5.com adlı genel ağ haber sitesinde yayınlanan ve bazı haber sitelerinde de aynı biçimde yayınlanan haberde, yazar Nihat Genç'in ART'deki izlencesinin adı "Güncel Meydan" olarak geçirilmiştir. Doğrusu "Veryansın" olacaktır. İlgili haberi yayınlayanların, daha dikkatli olmalarını önerir, haberin düzeltilmesini isteriz.

Güncel Meydan Yönetimi

İlgili Haberden Bir Kesit:

Genç’ten Kürt ve Ermeni açılımına en sert tepki.Daha önce sivri dili yüzünden Akşam ve SKY Türk’te sorunlar yaşayan Genç ART ...
Read more : İzlencenin Adı "Güncel Meydan" Değil, "Veryansın"dır | Görüntüleme : 1948 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Duyurular

Kullanıcı adlarımızı Türkçe sözcüklerden seçelim.

Diğer forum sitelerinde üye kullanıcı adlarının çoğu Türkçe değil.Güncelmeydan bu açıdan da diğer forum sitelerinden çok ayrı.Yalnız bir iki arkadaşımızın kullanıcı adları dikkatimi çekti,yaptıkları yorumlara baktım gayet güzel,mantıklı.Mantıksız gelen ise yaptıkları yorumlarla kullanıcı adlarının uyuşmaması idi.Ulusal bakışa tarzanca kullanıcı ismi. :oops:
Arkadaşlarımızdan rica etsem,ulusal bir duyarlılığı da bu konuda gösterip dilimize sahip çıksalar,kullanıcı adlarını Türkçe sözcüklerle değiştirseler çok şey mi istemiş olurum acaba?
Amacım kimseyi kırmak incitmek ...
Read more : Kullanıcı adlarımızı Türkçe sözcüklerden seçelim. | Görüntüleme : 1120 | Yanıtlar : 3 | Dizin : Öneri, İstek ve Şikayetleriniz

Bu Oyunu Bozun: Sine-i Millet

MHP ve CHP'nin Kürt Acilimi ile ilgili tepkilerini samimi bulmuyorum.

60. Cumhuriyet Hükümeti, uygulamalari ve demecleriyle mesruiyetini yitirmis, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurulus felsefesine, anayasasina ve icinde yasayan Türk Halki'nin varolusuna karsi gelmistir. Yikici politikalarina devam ettigi sürece de, Türk Halki'nin varligi büyük tehdit altina girecektir.

Yalniz hükümet degil, 23. Dönem TBMM de, aldigi kararlarla Türk Istikbal ve Mevcudiyeti'ni tehlikeye sokmaktadir.

Halkimizin talep ve cikarlarina aykiri, yasama hakkina zarar veren uygulamalara yol yakinken son verilmelidir. CHP ve ...
Read more : Bu Oyunu Bozun: Sine-i Millet | Görüntüleme : 1018 | Yanıtlar : 1 | Dizin : Öneri, İstek ve Şikayetleriniz

Prof. Gazi Özdemir

Bir kac ay önce "saba tümerle bu gecede" cuma aksamlari Prof. Gazi Özdemir Din ve Beyin hakkinda konusuyordu, saba hanimin orda süs olarak oturmasinin disinda Gazi Özdemirin
Din konusunda yapitigi arastirmalar cok ilginc, eklerseniz cok sevinirim.
Selamlar
Read more : Prof. Gazi Özdemir | Görüntüleme : 1319 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Öneri, İstek ve Şikayetleriniz

Siyaset İhanete Düştü - Erdal SARIZEYBEK

Siyaset İhanete Düştü, Artık Kuşatıldık - Erdal SARIZEYBEK

İZLE

Görüntü ve Resim Geçiş Sunumunu/Saydam Gösterisi

İNDİR

• Şifreyi girerken, kopyalayapıştır yapmadan elden giriniz.
  • Görüntü gözükmüyorsa ya da şifreyi girdikten sonra çalışmıyorsa, sayfayı yenileyiniz.

Read more : Siyaset İhanete Düştü - Erdal SARIZEYBEK | Görüntüleme : 1872 | Yanıtlar : 4 | Dizin : Duyurular

Giriş  •  Kayıt

Sayımlamalar

Toplam 147953 ileti • Toplam 45577 başlık • Toplam 24819 üye

x