Türkiye Düşmanları Saldırıyor! Adım Adım İç Savaşa Doğru

Genel & Güncel Konular

Re: Türkiye Düşmanları Saldırıyor - Adım Adım İç Savaş'a Doğru

İletigönderen Türk-Kan » Çrş Ara 02, 2009 13:27

Yurdumdan 'umut verici' Bayram görüntüleri

DTP'li İtler, Kürtleri Ayaklanmaya Çağırıyor

Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

İletigönderen sessiz sedasız » Çrş Ara 02, 2009 14:02

ulan ellerinden molotof eksik olmayan adamlar bunlar, yine zırlayıp kendilerine saldırı varmış gibi savunma haklarını savunanlar da bunlar.yahu bir iş yapıyorlar da ne b.k yemeye çalıştıkları ayan beyan ortadayken birde ak kaşığı oynuyorlar.bunların zokasını yutup sinirlerine hakim olamayacak birileri elbet çıkacak.şimdiden içinde insanlar varken otobüsler kundaklanmaya başlamışken o zaman bir kaç terörist öldürüldüğünde bu memleketin halini ben hayal edemiyorum
Sen ne kadar bilirsen bil,Senin bildiğin karşındakinin anladığı kadardır.
Kullanıcı küçük betizi
sessiz sedasız
Üye
Üye

İletiler: 988

İletigönderen bezgin » Prş Ara 03, 2009 23:17

AKPKK Agri'da Is Basinda

İşgâlciler ölmeli! :turkiye:

"Bir ülkenin nüfusunun yarıya yakın bölümünün bir bölgede, dörtte birinin bir şehirde yaşaması, başlı başına tezgahtır."
Kullanıcı küçük betizi
bezgin
Genel Yetkili
Genel Yetkili

İletiler: 1394

İletigönderen bezgin » Cum Ara 04, 2009 20:09

[img]http://ulusalkanal.com.tr/images/fotolar/p/pkk%20yandaslari.jpg[/img]
Burasi Diyarbakir Alev Alev!

PKK yandaşları Diyarbakır'da polisle çatıştı. Yasadışı sloganlan atan grup polise molotof kokteyli ile saldırdı. PKK sempatizanları Bingöl'de de Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne ait bir aracı kundakladı.

Diyarbakır'da PKK yandaşları yolu trafiğe kapatarak yasa dışı slogan attılar. Ellerinde molotof kokteyli ile yolu trafiğe kapatmak isteyen göstericilere polis müdahale etti. Göstericilere biber gazı ile müdahele eden emniyet ekipleri bir kişiyi gözaltına aldı.

PKK yandaşları Bingöl'de de terör örgütü yandaşları park halindeki bir aracı yaktı. Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne ait makam aracı kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından atılan molotof kokteyl ile yakıldı. Saldırıyı gerçekleştirenler karanlıktan faydalanarak olay yerinden kaçarken, çevredeki vatandaşların haber vermesi üzerine polis ve itfaiye ekipleri olay yerine geldi. Yangın kısa sürede kontrol altına alınarak söndürülürken, resmi plakalı araç kullanılmaz hale geldi.

http://ulusalkanal.com.tr/index.php?opt ... 1&Itemid=4

17 cm kare için yaratılan dehşet!

Abdullah Öcalan’ın İmralı’da yeni inşa edilen cezaevi koşullarından şikâyet etmesi üzerine Türkiye’nin birçok yerinde başlayan gösteriler bugün de sürdü.
Göstericiler güvenlik güçlerine saldırdı, yine çocuklar ön saflarda yer aldı...
İdil'de öğretmen ve öğrencilerin kaldığı Öğretmen Evi iki saat süren dehşete sahne oldu, göstericiler içeriye girip öğretmenleri linç etmeye kalkıştı. Patnos'ta ve Diyarbakır'da olaylar uzun süre yatıştırılamadı.
Oysa bu olayların sebebi olan yeni hücre eskisinden sadece 17 santimetre kare küçük.Öcalan'ın eski kaldığı hücre 11.98 metrekare iken, yeni kaldığı beğenilmeyen hücre ise 11.81 metrekare.

PATNOS SAVAŞ ALANINA DÖNDÜ

AĞRI’nın Patnos İlçesi'nde DTP’nin düzenlediği miting sonrası olaylar çıktı. Polis, taş ve sopalarla saldıran gruba gaz bombası ve tazyikli su ile cevap verdi. Polisle göstericiler arasında çıkan olaylar nedeniyle ilçe merkezi savaş alanına döndü.

DTP İlçe yönetimi tarafından bugün Menderes Caddesi’ndeki parti binası önünde bir miting düzenlendi. Yaklaşık 2 bin kişinin katıldığı mitingde Mahmur kampından gelen Gülbahar Çiçekci, Diba Ergül, Nurettin Turgut ve Nizar Buldan Kürtçe konuşma yaptı.

Miting sonrası PKK terör örgütü ve Abdullah Öcalan lehine slogan atan çoğu çocuk yaklaşık 100 kişilik grup, taş ve sopalarla güvenlik güçlerine saldırdı. Polis göstericileri dağıtmak üzere gaz bombası ve tazyikli suyla cevap verdi. Esnafın tamamı miting öncesi işyerlerinin kepenklerini kapattı. Çıkan olaylarda birçok işyeri, kamu kurum ve kuruluşlarının camları kırıldı.

LİNÇ ETMEK İSTEDİLER

Şırnak’ın İdil İlçesi’nde dün gece göstericilerin öğretmenevine yaptığı saldırıda bazı kişilerin batıda Doğu ve Güneydoğu kökenli vatandaşlara yönelik olayları gündeme getirip, “Onlar bizi batıda linç ediyor. Biz de onları linç edelim” diye bağırarak grubu galeyana getirdiği iddia edildi.

POLİS MÜDAHELE ETMEDİ

İdil’de dün saat 18.00 sıralarında Atakent Mahallesi’nde toplanan yaklaşık 500 kişi, yaktıları meşalelerle PKK ve Abdullah Öcalan lehine sloganlar atıp Adile Naşit Caddesi üzerinde yürüyüşe geçti. Yürüyüş sırasında polis hiç bir müdahalede bulunmadı. Daha önceki yasa dışı gösteriler sırasında zaman zaman taşların atıldığı öğretmenevi önüne gelen göstericileri polis burada dağıtmak istedi. Ancak az sayıdaki polise göstericiler taşla karşılık verdi. Polisin bölgeden ayrılmasından sonra İdil Belediye Başkanı DTP’li Resul Sadak ile DTP’li yöneteciler öğretmenevi önüne gelerek göstericilerin dağılmasını istedi. Başkan Sadak, “Yürüyüşünüzü yaptınız, polis de müdahale etmedi. Artık dağılın” uyarısında bulundu.

KIŞKIRTMAYA ÇALIŞTILAR

Bu sırada gruptan bazı kişiler öğretmenevine taş atması üzerine DTP’liler, “Taş atmayın ne istiyorsunuz?” diye göstericileri engellemeye çalıştı. Ancak grup içinde bulunan bazı kişilerin, “Onlar bize batıda linç ediyor. Biz de onları linç edeceğiz” diye bağırdığı iddia edildi. Başkan Sadak ile partililer uzun süre göstericileri dağılmaları yönündeki çabaları sonuçsuz kalınca, bölgeden ayrıldı.

DEHŞET DOLU SAATLER

Göstericilerin taşlı saldırısı sırasında öğretmenevinde görevli olan ve adının açıklanmasını istemeyen bir kişi, olayları anlatırken, göstericilerin kendilerini linç etmek istediklerini söyledi. Öğretmenevine saldırıların gözlerinin döndüğünü söyleyen görevli, “İlk taş 4’üncü kattaki pencerelere isabet etti. Ardından yağmur gibi taş yağmaya başladı. Bu sırada öğrenciler yemeklerini yemiş ve odalarına çekilmişledi. Taşların atıldığı sırada koridorda bulunan bir öğrenci yaralandı. Biz ve öğretmenler kendi imkanlarımızla bu öğrencinin tedavisini yapmaya çalıştık. Daha sonra öğrencileri odalarından alıp, daha güvenli olan yemekhaneye götürüp, burada beklemelerin istedik” dedi.

ÖĞRETMENLER TUVALETLERE GİZLENDİ

İdil öğretmenevi görevlisi, göstericilerin taş atmasının yanında pencerelerdeki demirleri de kırmaya çalıştığını söyledi. Taşların yağmur gibi geldiğini söyleyen görevli, “Demirleri kırsalar içeriye girip bizi linç edeceklerdi. Önce ışıkların tümünü kapatıp karartma uyguladık. Daha sonra 155 Polis İmdat ve 112 Acil Servisi aradık. Ama gelen olmadı. Bu sırada bayan ve erkek öğretmenlerle daha güvenli olduğunu düşündüğümüz tuvatlere gizlendik. Burada aileleri arayan bayan öğretmenler, ‘Bizi linç edecekler. Sivas’taki Madımak Oteli’ndeki gibi öleceğiz’ diyerek aileleriyle telefon görüşmesi yaptılar. Öğretmeler konuşmalarında aileleriyle vedalaşıyorlardı. Çok korkmuşlar ve sürekli ağlıyorlardı” dedi.

2 SAAT SONRA MÜDAHALE

Görevli, polisin iki saat sonra göstericilere müdahale ettiğini belirterek, “Bu sırada polisin sıktığı biber gazı ters esen rüzgara birlikte kırık camlardan içeriye girdi. Binanın içi gazlarla doldu. Öğrenciler ve öğretmenler nefes almakta büyük güçlük çekti. Daha sonra polis ve asker gelip öğrencilerle, öğretmenleri kalkanlarla koruyup, öğretmenevinden tahliye etmeye başladı. Bu tahliye sırasında atılan taşlardan bir öğrenci daha yaralandı” dedi.

DTP'Lİ BAŞKAN: ÜZGÜNÜM

İdil Belediye Başkanı Resul Sadak, dün gece yaşanan olayları tasvip etmediğini ve büyük üzüntü duyduğunu söyledi. Sadak, “Kimse böyle bir olay olmasını istemez. Biz olayları önlemek için büyük çaba harcadık” dedi.

OLAYLAR YENİDEN BAŞLADI

İdil’de akşam saatlerinde yeniden gösteriler başladı. Göstereciler, Midyat ve Cizre karayolunu demir elektrik direkleriyle trafiğe kapattı. Adile Naşit Mahallesi’nde toplanan yaklaşık 750 kişi lastik yakarak, güvenlik görevlilerine taşlı saldırıda bulundu. Polise destek olarak jandarma ekipleri de ilçe merkezinde görev aldı. Jandarma ekipleri, kamu binaları önlerinde güvenlik tedbirlerini artırdı.

Polisin zaman zaman müdahalede bulunduğu göstericiler ile güvenlik güçleri arasında sokak aralarında kovalamaca yaşandı.

Dün gece saldırıya uğrayan öğretmenevinde kalan öğretmenlerden 20’sinin bugün eşyalarını toplayarak ilçeden ayrıldıkları belirtildi. Öğrencilerin ise hafta sonu tatili de olması nedeniye köylerine gönderildi.

CİZRE'DE 8 KİŞİ TUTUKLANDI

Şırnak’ın Cizre ilçesinde izinsiz gösterilere katıldıkları iddiasıyla 7’si çocuk 8 kişi tutuklandı.

Cizre’de, İmralı’da ömürboyu hapis cezasını çeken terör örgütü PKK elebaşı Abdullah Öcalan’ın cezaevi koşullarını öne sürerek İdil karayolunu barikatlarla kapatıp, gösteri yaptıkları ve polise taşlı saldırıda bulundukları gerekçesiyle 9 kişi gözaltına alınmıştı.

Emniyetteki sorgularının ardından bugün mahkemeye sevk edilen göstericilerden 14 yaşındaki çocuk serbest bırakılırken, 8 kişi, çıkarıldıkları mahkemece tutuklanıp cezaevine gönderildi.

http://www.habercem.com/17-cm-kare-icin ... _9323.html

Burasi Patnos! Vatandas Sokakta Yürüyemiyor!

"Bir ülkenin nüfusunun yarıya yakın bölümünün bir bölgede, dörtte birinin bir şehirde yaşaması, başlı başına tezgahtır."
Kullanıcı küçük betizi
bezgin
Genel Yetkili
Genel Yetkili

İletigönderen bezgin » Cmt Ara 05, 2009 0:12

Sonunda Bu Da Oldu!
PKK'lıların üstüne satırla yürüdü

Adana'da ürküten görüntü.. PKK yandaşları eylem yaptı. Bir vatandaş elinde satırla göstericilerin üstüne yürüdü.
Adana´da terör örgütü PKK´nın kuruluş yıldönümünü bahane eden yaklaşık 100 kişilik grup polise havai fişek ve molotof kokteylleriyle saldırdı.

Hürriyet Polis Merkezi önünde olaylara müdahale etmek için bölgeye giden polis ekiplerine elinde satırlı bir vatandaş da katılmak istedi. Polis, eli satırlı kişiyi güçlükle sakinleştirdi.

Terör örgütü yandaşları merkez Seyhan ilçesi Barbaros mahallesi Eminağa caddesinde ateş yakarak sloganlar attı. Bunun üzerine Hürriyet Polis Merkezi´nde bekletilen Çevik Kuvvet ve Terörle Mücadele Ekipleri bölgeye sevk edildi.

Polisin gidişi sırasında elinde satırlı bir kişi polislerle birlikte olayların olduğu yere gitmek istedi. Polislere "Sizin yapamadığınızı ben yapacağım" diyerek tepki gösteren kişinin elindeki satır polis ekiplerince güçlükle alındı.

Emniyet Müdür Yardımcısı Mustafa Tunga, olaylar sırasında taş atan çocuklara, "Sizlere okumak yakışır devletin polisine taş atmak değil." diye seslendi. Tunga, bölgenin sakinleşmesinin ardından çocuklarla sohbet ederek nasihat verdi.

http://www.sicakgundem.com/haber_detayi.asp?id=1942

Kullanıcı küçük betizi
bezgin
Genel Yetkili
Genel Yetkili

İletigönderen Başkomutan » Cmt Ara 05, 2009 15:12

Resim

Cudi Mahallesi Dörtyol mevkisinde toplanan ve aralarında Şırnak Belediye Başkanı Ramazan Uysal ile Cizre Belediye Başkanı Aydın Budak'ın bulunduğu DTP'li grup, izinsiz gösteri yapmak istedi.

Uyarılara rağmen dağılmayan gruptan bazı kişiler polise taş attı.

Polis göstericilere biber gazıyla gruba müdahale etti. Göstericiler, ara sokaklara kaçtı.

Gösteriler yer yer mahalle aralarında devam ediyor.

internethaber

HAİNLER KAŞINMAYA DEVAM EDİYOR :turkiye:
Cebren ve hile ile aziz vatanın bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir.Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler!

Eğer bir milletin kurtarıcıya gereksinimi yoksa artık millet olmuştur
Sakın kurtarıcı bekleme‚ yoksa sana karşı olan vazifemi yapamadım sayarım

Türk milletinin büyük millet olduğunu bütün medeni alem, az zamanda, bir kere daha tanıyacaktır

Beni hatırlayınız
Kullanıcı küçük betizi
Başkomutan
Genel Yetkili
Genel Yetkili

İletiler: 2297

İletigönderen bezgin » Cmt Ara 05, 2009 16:14

PKK'lıar Türk Bayrağı'na taşla saldırdılar

[img]http://www.ankarahaber.com/images/news/21955.jpg[/img]

Şanlıurfa'da terörist başı Abdullah Öcalan'ın cezaevi koşullarının protesto etmek amacıyla Demokratik Toplum Partisi'nin düzenlediği miting öncesinde olaylar çıktı. Terör örgütü PKK sempatizanları Alperen Ocakları Şanlıurfa Şubesi'nin bulunduğu bina ile Türk bayrağının asılı olduğu bir iş hanına taşlarla saldırdı. Ankesörlü telefon kulübelerine de saldıran gurup taşlarla iş yerlerinin camlarını kırdı.

Abide semtindeki Ali Şeli Parkı'nın önünde toplanan ve aralarında DTP'li Iğdır Milletvekili Pervin Buldan, Tunceli Milletvekili Şerafettin Halis, Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Binici, DTP'li belediye başkanları ve terör örgütü lideri Abdullah Öcalan'ın kardeşleri Mehmet Öcalan ile Fatma Öcalan da anons edildi. Öcalan kardeşler parti otobüsünün üzerinden zafer işareti yaparak grubu selamladı. Grup, mitingin yapılacağı Karakoyun iş merkezi önüne yürüyerek geldi. Pankart taşıyıp slogan atan grupta yüzleri puşilerle kapalı olan bir kaç kişi, Atatürk Bulvarı üzerinde bir apartmanın en üst katında Türk bayrağının asılı olduğu Alperen Ocakları Şanlıurfa Şubesi'nin balkonundan bozkurt işareti yapılmasına tepki göstererek taşlarla saldırdı.

Burada bulunan bir iş yerinin camlarını kıran göstericiler yol üzerindeki ankesörlü telefon kulübelerini de tahrip etti. Çocukların ön sırada olduğu
yürüyüşe bir kadın da kucağında kundaktaki bebeğiyle katıldı. Taşlı saldırıyı bazı partililer engellemeye çalışırken, üzerinde ürk bayrağı asılı olan
Kürkçüoğlu İşhanının duvarına da taşlarla saldırdı. Atılan taşlarla işyerlerinin camları kırılırken polis sık sık megafonla uyarı anonsu yaptı.

Mitingde konuşan DTP Şanlıurfa İl Başkanı İbrahim Ayhan Son, günlerde inkar ve imha politikasının bir devlet politikası olarak Kürt halkının üzerinde aralıksız bir şekilde sürdürüldüğünü söyledi. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve AK Parti'nin aldatma politikasını sinsi bir şekilde sürdürdüğünü öne süren DTP İl Başkanı İbrahim Ayhan, "Kürt halkının önderi Abdullah Öcalan'ın İmralı'dan verdiği yol haritasına el konularak beklentilerimiz sabote edilmiştir. Acılım sürecinde Abdullah Öcalan'a yönelik tecrit ağır bir şekilde devam etmektedir. Hükümetin açılım sürecinde İmralı'da koşulları ağırlaştırması açılımın niyetini ortaya koymuştur. İmralı Kürt halkının aynasıdır. Devlet bu hassasiyete göre hareket etmeli. Kürt halkı artık aldatma ve kandırma siyasetine kanmayacak. Kürt halkı onurlu bir halktır. Her zaman Türkiye de yaşayan halkların kardeşliğinden yana olduk. Devlet yetkilileri bu tutumumuzu dikkate almalı. Kürt sorununun çözümüne yönelik mücadelemiz bundan sonrada devem edecektir" dedi.

DTP Iğdır Milletvekili Pervin Buldan da, Kürt halkı olarak yıllardır acı çektiklerini sıkıntı çektiklerini ve bedeller ödediklerini belirterek hiçbir zaman ilkelerinden taviz vermediklerini bundan sonrada taviz vermeyeceklerini söyledi. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün "Kürt sorunu bizim sorunumuzdur " sözlerini hatırlatan Buldan, "Başta ismine Kürt açılımı dediler ardından demokratik açılım dediler ondan sonrada milli birlik projesi dediler Kürt kelimesini bir defa ağızlarına almadılar" dedi.

http://www.ankarahaber.com/news_detail.php?id=47740

Kullanıcı küçük betizi
bezgin
Genel Yetkili
Genel Yetkili

İletigönderen bezgin » Cmt Ara 05, 2009 16:21

Bu it kulübesi sana fazla bile, it!

Kullanıcı küçük betizi
bezgin
Genel Yetkili
Genel Yetkili

İletigönderen kaanka68 » Cmt Ara 05, 2009 17:23

Apo'ya hakkı olan "17 cm." derhal verilsin !!!

Resim
Kullanıcı küçük betizi
kaanka68
Üye
Üye

İletiler: 90

İletigönderen Başkomutan » Cmt Ara 05, 2009 17:55

Resim

DTP'liler Alperen ocağını taşladı

Bugün Şanlıurfa, Şırnak'ın Cizre, Hakkari'nin Yüksekova ve Ağrı'nın Doğubayazıt ilçelerinde öğle saatlerinde PKK terör örgütü yandaşları ile güvenlik güçleri arasında çıkan arbedeler halen devam ediyor.

ŞANLIURFA

Şanlıurfa'da DTP'li vekillerin de katıldığı yaklaşık 2 bin kişinin katıldığı, "Özgür irade, demokratik çözüm" yürüyüşü sırasında bir grup, kendilerini protesto eden Alperen Ocakları binasını taşladı.

Aralarında DTP'li milletvekillerinin de bulunduğu grup, Alperen Ocakları'nın önünden geçerken protesto edildi. Alperen Ocakları'nın balkonundan Türk bayrağı salındı ve bozkurt işareti yapıldı.

Buna tepki gösteren bir grup DTP'li, binayı taşa tuttu. Binanın camları atılan taşlardan zarar gördü. Olaylarda 25 kişi gözaltına alındı.

CİZRE

Şırnak'ın Cizre İlçesi’nde bölücübaşı Öcalan’ın cezaevi şartlarının düzeltilmesi amacıyla başlayan olaylar bugün de sürüyor. DTP Cizre İlçe Başkanlığı tarafından bugün bir yürüyüş düzenleneceğinin duyurulması üzerine, esnaf da bu çağrıya uyarak işyerlerini açmadı. Bugün saat 12.00’de başlaması planlanan yürüyüş nedeniyle ilçenin Dörtyol Mevkii’nde bulunan Atatürk Parkı’nda yaklaşık 4 bin kişi toplandı. Ellerinde Abdullah Öcalan’ın posterleri bulunan gösterecilere katılmak için İdil, Silopi ve Şırnak kent merkezinden gelen binlerce kişi ise önlem alan güvenlik güçleri tarafından ilçeye sokulmuyor. Çevre il ve ilçelerden çevik kuvvet, özel harekat timleri ve jandarma özel komandolardan oluşan takviye güvenlik güçleri de çıkabilecek olası olaylara karşı ilçede bütün sokakların girişlerini tutup, resmi kurumların önünde nöbet tutmaya başladı.

Cizre’de Abdullah Öcalan’ın cezaevi koşullarının düzeltilmesi için DTP tarafından düzenlenen yürüyüşe polis müdahale ederek izin vermedi. Şırnak Belediye Başkanı Ramazan Uysal’ın “Karayolunda değil Cudi Mahallesi’nde yürüyeceğiz ve orada basın açıklaması yapıp dağılacağız” talebi polis tarafından kabul edilmedi. Bu arada ilçenin bir çok giriş noktasında önlem alan güvenlik güçleri, çevre il ve ilçelerden gelerek yürüyüşe katılmak isteyenleri ilçeye sokmayarak geri gönderdi.

Cudi ve Nuh mahallelerinde de yaklaşık 1000 kişi, 200 metre mesafedeki Atatürk Parkı’na gitmek üzere İdil karayolu üzerinde toplandı. Göstericiler, karayolu üzerindeki Karayolları Şube Müdürlüğü bahçesinde önlem alan çevik kuvvet ekipleri ile özel harekat timlerine taşlarla saldırdı. Polis, grubu dağıtmak için panzerlerden tazyikli su sıkıp gözyaşartıcı bomba kulandı.

Polis, bu sırada Atatürk Parkı’nda toplananları da yaptığı anonslarla dağılmaları yönünde uyardı. Burada toplananların dağılmaması üzerine Dörtyol Mevkii’nde önlem alan çevik kuvvet ve özel harekat timleri, gözyaşartıcı bomba ve panzerlerden tazyikli su sıkarak müdahale etti. Aralarında kadınların da bulunduğu göstericiler, parktan çıktıktan sonra polise taş atarak karşılık verdi. Savaş alanına dönen Cizre’de sokak aralarına dağılarak barikatlar kuran göstericiler ile güvenlik güçleri arasındaki çatışmalar devam ediyor.

DOĞUBAYAZIT

Ağrı'nın Dopubayazıt İlçesi'nde Demokratik Toplum Partisi (DTP) ilçe teşkilatı önünde toplanan bir grup, izinsiz yürüyüş düzenlemek istedi. İlçe merkezinde yoğun güvenlik önlemi alan Emniyet Müdürlüğü ekipleri, gurubun yürüyüş yapmasına izin vermeyerek dağılmaları konusunda uyarı yaptı.

Polisin uyarısına rağmen terör örgütü lehine slogan atarak polise taşla saldıran grubu güvenlik güçleri, biber gazı ile müdahale ederek dağıttı.

Ara sokaklara dağılan ve yola barikat kuran 20 gösterici polis tarafından gözaltına alındı.

İlçedeki iş yerleri ve okullara zarar veren göstericiler nedeniyle esnaf kepenk kapattı. Ara sokaklarda izinsiz gösterilerin devam ettiği öğrenildi.

YÜKSEKOVA

Kandil ve Mahmur Kampından gelen 9 kişinin de katıldığı Hakkaki’nin Yüksekova ilçesindeki mitingde olaylar çıktı. Miting de yapılan konuşmaların ardından 2 bin kişilik bir grup ilçe merkezine doğru yürüyüşe geçti. Bu sırada ilçe merkezinde bulunan polis araçlarını taşlanması üzerine olaylar çıktı. Polis göstericileri dağıtmak için gözyaşartıcı bomba ve tazikli su kullandı. İlçe merkezindeki olaylar sürüyor.

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

internethaber

Adana'da DTP konvoyunda olay

Miting sonrası slogan atarak dağılan gruplara zaman zaman binaların camlarından cevap verilmesi üzerine taşlamalar yaşandı.

Bir aracın caddede yürüyen göstericilerden yol vermelerini istemesi üzerine gerginlik yaşandı. Aracın camını kıran göstericiler, sürücüyü tartakladı.

Demokratik Toplum Partisi (DTP) Adana'da miting düzenledi. Kapatma davası nedeniyle DTP Eş Başkanı Ahmet Türk'ün katılmadığı mitinge, DTP Bitlis Milletvekili Nezir Karabaş, Van Milletvekilleri Fatma Kurtalan ile Özdal Uçar'ın hazır bulundu.

Seyhan Belediyesi Kültür Merkezi önündeki alanda yapılan programda partililere seslenen Bitlis Milletvekili Nezir Karabaş, Anayasa Mahkemesi'nce DTP'nın kapatılıp bir tek milletvekillerinin bile düşürülmesi halinde toplu halde istifa edeceklerini söyledi. Karabaş, "Bir tek milletvekilimizin bile milletvekili düştüğü takdirde mecliste 21 kişilik DTP'li grup toplu halde istifa edip, siyaseti alanlarda halkımızla sürdüreceğiz." dedi.

Terör örgütü elebaşı lehine sloganların atıldığı mitingde DTP'li Van Milletvekili Özdal Uçar ise Kürçe ve Türkçe yaptığı konuşmada hükümetin politikalarını eleştirdi.

ÖĞRENÇCİ YURDUNA TÜRK BAYRAĞI ASILDI

Organizasyonda polis alanda sıkı güvenlik tedbirleri aldı. Giriş ve çıkışlar muhtemel olumsuzluklara karşı kontrol altında tutuldu. Bu arada miting sırasında alanın karşısındaki öğrenci yurdunun üst katında Türk bayrağı asıldı. Konuşmalar sonrası toplantıya katılan DTP'liler dağılma sırasında toplu halde sokaklarda slogan atarak yürüdü.

VATANDAŞIN SAĞDUYULU DAVRANIŞI PROVOKASYONU ÖNLEDİ

Çocuk ve gençlerin yoğunlukta bulunduğu yürüyüşte terör örgütü lehine sloganlar atılarak provokatif hareketlerde bulunuldu. Ancak halkın sağduyulu yaklaşımı büyük olayların çıkmasını engelledi.

DERSHANENİN CAMLARI TAŞLANDI

Şehir merkezindeki Özler Caddesi'ni trafiğe kapatan DTP'lilerin tahrik içerikli slogan ve davranışlarına çevredeki birkaç vatandaş tepki gösterdi. Öfkeli DTP'liler özel bir dershanenin camlarını taşladı. Yol isteyen bir sürücü ise göstericilerin saldırısına uğradı.

YOL İSTEYEN SÜRÜCÜYE DAYAK

Aracın ön camı eylemciler tarafından kırıldı. Tartaklanan araç sürücüsü, kalabalık içinden güçlükle çıkabildi. Bu arada dağılan göstericilerin gruplar halinde ve kontrolsüz bir şekilde dağılması dikkat çekti. Gerginliğin yaşandığı yerlerde polis ekiplerinin olmaması dikkat çekti.

internethaber
Cebren ve hile ile aziz vatanın bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir.Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler!

Eğer bir milletin kurtarıcıya gereksinimi yoksa artık millet olmuştur
Sakın kurtarıcı bekleme‚ yoksa sana karşı olan vazifemi yapamadım sayarım

Türk milletinin büyük millet olduğunu bütün medeni alem, az zamanda, bir kere daha tanıyacaktır

Beni hatırlayınız
Kullanıcı küçük betizi
Başkomutan
Genel Yetkili
Genel Yetkili

İletiler: 2297

İletigönderen Oğuz Kağan » Pzr Ara 06, 2009 17:09

PKK eylemleri sürüyor, ortalık savaş alanına döndü

Şemdinli, Diyarbakır ve Hakkari'de olaylar çıktı, ortalık savaş alanına döndü. Diyarbakır'da çıkan olaylarda 23 yaşındaki bir üniversite öğrencisi hayatını kaybetti...

İstanbul'da ise Gazi Mahallesi ve Sultangazi karıştı. Protesto gösterilerine polis müdahale etti. Bağcılar'da da yasadışı gösteri düzenlendi.

Diyarbakır'da DTP'nin İmralı'de ömürboyu hapis cezasını çeken Abdullah Öcalan'ın cezaevi koşullarını öne sürüp yapacağı yürüyüşe polis tarafndan 'izin alınmadığı' gerekçesiyle izin verilmedi. Bunun üzerine göstericiler, polis ve AK Parti il binasına taşlı saldırı düzenledi.

KİMSENİN BURNUNUN KANAMASINI İSTEMİYORUZ

Diyarbakır'da DTP'liler yürüyüşe izin alak için Emniyet Müdür Yardımcısı İlyas Burunak ile yaptığı ve 1 saat süren görüşmede ilginç diyaloglar yaşandı. Emniyet Müdür Yardımcısı İlyas Burunak, DTP'li milletvekilleri Selahattin Demirtaş, Aysel Tuğluk, Belediye Başkanı Osman Baydemir ve DTP İl Başkanı Fırat Anlı ile 3 kez görüştü.

Burunak, DTP'lilere, "Biz kimsenin burnunu dahi kanamasını istemiyoruz. Eğer bütün Türkiye'de buna benzer olaylar yaşanıyorsa ve bugüne kadar Diyarbakır'da böyle büyük çapta bir olay yaşanmamışsa bu sizin sağduyunuz ve bizim çalışmalarımız sayesindedir. Yürüyüşe izin verilmedi. Miting yapacaksanız başvurunuzu yapın size izin verelim. Güvenlik önlemi alalım yapın. Ancak, bu kalabalık ile yürümenize izin veremeyiz. Bu kalabalığın içiresinde 500 kişi ellerideki molotof kokteyleri ve taşlarla vatandaşa zarar vermemesini garantisini kimse veremez. Sizden sağduyu bekliyoruz. Biz bize bu sorunu sağduyu ile çözebiliriz. Siz bu kitleyi konuşarak dağıtabilirsiniz"dedi.

DTP'liler ise, Burukank'ın konuşması üzerine, toplanan kalabalığın yürümek istediğini, en azından kısa bir mesafe yürüyüp basın açıklaması ile kalabalığın dağılacağını söylediler. Görüşmelerden olumlu bir sonuç çıkmayınca DTP'li milletvekili ve belediye başkanlarını taşıyan otobüs, kalabalığın önünden ayrıldı. DTP'liler daha sonar il binasına gitti.

1 üniversite öğrencisi hayatını kaybetti!

Diyarbakır'da çıkan olaylarda Dicle Üniversitesi öğrencisi 23 yaşındaki Aydın Erdem'in hayatını kaybettiği bildirildi. Kesin ölüm nedeni yapılan otopsi sonucu ortaya çıkacak.

ŞEMDİNLİ'DE MİTİNG SONRASI OLAYLAR ÇIKTI

IRAK'taki Kandil Dağı ve Mahmur kampından 19 Ekim'de Habur Sınır Kapısı'ndan Türkiye'ye gelen 34 PKK'lıdan 9'u bugün de Hakkari'nin Şemdinli İlçesi'nde DTP öncülüğünde düzenlenen mitinge katıldı. Miting sonrası yürümek isteyen göstericilerin, polisi taşlaması üzerine olaylar çıktı. Polis göstericileri dağıtmak için göz yaşartıcı bomba ve tazyikli su kullandı. Göstericiler, Hükümet Konağı, İlçe Emniyet Müdürlüğü ile AK Parti ilçe binasını da taş yağmuruna tuttu.Şemdinlİ'de, Kandil ve Mahmur'dan gelen 9 PKK'lı, DTP İlçe binası önünde düzenlenen mitinge katıldı. Yapılan konuşmaların ardından, yaklaşık bin kişi, terör örgütü PKK ve bölücübaşı Abdullah Öcalan lehine sloganlar atarak yürüyüşe geçti. ‘Dağılın’ uyarılarını dinlemeyerek yürümeye devam eden göstericilere polis müdahale etti. Bunun üzerine göstericiler polislere taş atmaya başladı. Polisler de kendilerine taş atan grupları göz yaşartıcı bomba ve tazyikli su kullanarak dağıtmaya çalıştı.Ancak dağılmamakta ısrar eden göstericiler, ilçeyi savaş alanına çevirdi. Polis araçları, Hükümet Konağı, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve AK Parti ilçe binaları, taş yağmuruna tutuldu. Polisin müdahalesiyle ara sokaklara dağılan göstericiler buralar da zaman zaman taşkınyık yapmaya devam etti.

Gazi Mahallesi'nde olaylar sürüyor

İstanbul'da Gazi Mahallesi'nde de olaylar çıktı. Aralarıda çocukların da bulunduğu göstericiler polise taş atarken polis gözyaşartıcı gaz kullandı. Gazi Mahallesi'nde çıkan olayların sokak aralarında sürdüğü belirtildi.

HAKKARİ DE KARIŞTI

Hakkari'de de öğlen saatlerinde Bağlar Mahallesi'nde toplanan 50 kişilik grup, terör örgütü PKK lehine sloganlar atıp, ateş yakarak yola barikat kurdu. Araçların geçişine izin vermeyen göstericiler, polis araçlarını da taşladı. Polis göstericileri dağıtmak için, gözyaşatırıcı bomba ve tazyikli su kullandı.Bu sırada polis aracına molotof kokteyli atmak isteyen bir gösterici polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Sokak aralarına dağılan göstericelerle, polis arasında kovalamacalar yaşandı.

NUSAYBİN

MARDİN'in Nusaybin İlçesi'nde izinsiz gösteri yapan gruplar, polisi taşlarla saldırdı. Polis grupları dağıtmak için tazyikli su kullandı.Nusaybin'de bugün İmralı'da ömürboyu hapis cezasını çeten Abdullah Öcalan'ın cezaevi koşullarını öne süren gruplar izinsiz gösteriler yaptı. İlçede esnaf kepenklerini açmezker, göstericiler DemiryoluKöprüsü Mevkii'Nde toplanıp PKK ve Abdullah Öcalan lehine slogan attı. Çoğunluğunu çocukların oluşturduğu grup barikatlarla yolları kapatırken, müdahale eden polis taşlı saldırıda bulundu. Polis, göstericileri dağıtmak için gaz bombası ile tazyikli su kullandı. İlçede gösteriler ara sokaklarda sürdürülüyor.

VİRANŞEHİR'DE ÖCALAN YÜRÜYÜŞÜ

ŞANLIURFA'nın Viranşehir İlçesi'nde, PKK elebaşı Abdullah Öcalan'ın cezaevi koşullarını protesto için DTP İlçe teşkilatı tarafından yürüyüş düzenlendi. İlçe merkezinde en ön saflarında küçük çocukların katıldığı; PKK ve Öcalan lehine sloganların atıldığı yürüyüşte konuşan DTP Viranşehir İlçe Başkanı Adnan Etli, "İlk olarak saçları kazıtılan, daha sonra fiziki saldırıya kalan ve son olarak da cezaevi koşulları ağırlaştırılan Sayın Öcalan'ın yaşamı sonlandırılmaya çalışılmaktadır" iddiasında bulundu.Öcalan'a destek amacıyla yapılan yürüyüşe katılmak isteyenler, öğle saatlerinde Vatan Caddesi üzerinde toplanmaya başladı. DTP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Binici ve DTP'li Viranşehir Belediye Başkanı Leyla Güven'in gelişinin ardından yaklaşık 500 kişilik kalabalık ilçe merkezine doğru yürüyüşe geçti. Cumhuriyet Meydanı'nda son bulan yürüyüş sırasında gazetecilere basın açıklamasını okuyan DTP İlçe Başkanı Adnan Etli, son dönemlerde uygulanan politikaların inkar ve imhayı dayattığını ileri sürerek, "Demokratik Açılımın özünde Kürt halkının taleplerine yönelik çözümsüz politikalar esas alınmıştır. AK Parti iktidarının esas hedefi de, Kürt halkının elde ettiği kazanımları geri almaya yöneliktir. İçinde bulunduğumuz süreç halkımızı kandırma ve tasfiye sürecidir. Kürt halk önderi Sayın Abdullah Öcalan, ilk olarak saçları kazıtılarak, ardından fiziki saldırıya maruz kalarak, son olarak da cezaevi koşulları ağırlaştırılarak yaşamı sonlandırılmaya çalışılmaktadır" diye konuştu.Etli, açıklamasını Kürt halkının iradesi olarak kabul ettiği Öcalan'a özgürlük isteyerek sonlandırırken, kalabalık bir süre daha slogan atmayı sürdürdü. Polisin de yoğun güvenlik önlemi aldığı basın açıklamasının ardından hep birlikte sloganlar eşliğinde Kışla Mahallesi'ndeki DTP İlçe Başkanlığı'na yürüyen kalabalık, buradan olaysız şekilde dağıldı.

Resim

Resim

Resim

Resim

http://www.milliyet.com.tr/Yasam/SonDak ... egoriID=15
Namık KEMAL:
"Vatanın bağrına düşman dayamış hançerini,
Yok mudur kurtaracak bahtı kara maderini?"

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK:
"Vatanın bağrına düşman dayasın hançerini,
Bulunur kurtaracak bahtı kara maderini."

http://www.guncelmeydan.com/pano/tayyip-erdogan-a-gonderilen-cfr-muhtirasi-kuresel-ihale-t18169.html
http://www.guncelmeydan.com/pano/abd-disisleri-abdullah-gul-u-biz-yetistirdik-t23656.html
http://www.guncelmeydan.com/pano/dun-malta-surgunleri-vahdettin-bugun-ergenekon-tayyip-t18151.html

KAÇAMAYACAKSINIZ!
Kullanıcı küçük betizi
Oğuz Kağan
Genel Yetkili
Genel Yetkili

İletiler: 12355

İletigönderen Türk-Kan » Pzr Ara 06, 2009 17:11

Resim

İzinsiz gösterilere polis müdahalesi

Diyarbakır, Hakkari, Ağrı ve İstanbul'da yapılan izinsiz gösterilere güvenlik güçleri müdahale etti. İzinsiz gösterilerde onlarca polis yaralanırken, Diyarbakır'da çıkan olaylarda Dicle Üniversitesi öğrencisi 23 yaşındaki Aydın Erdem hayatını kaybetti. Erdem'in kesin ölüm nedeni otopsi sonucu ortaya çıkacak.

Resim

İZİNSİZ GÖSTERİLERE POLİS MÜDAHALESİ

DTP Diyarbakır milletvekilleri Selahattin Demirtaş ve Aysel Tuğluk, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir ve bazı DTP'li belediye başkanlarının da aralarında bulunduğu grup, DTP il binasının önünde bir araya geldi.

Polis, Koşuyolu mevkisine doğru yürüyüşe geçen grubu durdurarak, yürüyüşün yasal olmadığı uyarısında bulundu.

Polis ile milletvekillerinin görüşmesi sonucu grup, yürüyüş yapmaktan vazgeçerek basın açıklaması için DTP binasına geri döndü.

Dönüş sırasında gruptan bazı kişilerin havai fişek ve taş atması sonucu polis, biber gazı sıkarak müdahalede bulundu.

Gruptan bazı kişilerin Şanlıurfa yolundaki Ak Parti İl Başkanlığı binasına taş atması sonucu, binada nöbet tutan bir polis yaralandı. Yaralı polis, hastaneye kaldırıldı.

AĞRI'DA 4 POLİS YARALANDI

Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde yapılan, 28 kişinin gözaltına alındığı izinsiz gösteride 4 polis memuru yaralandı.

Alınan bilgiye göre, dün DTP ilçe teşkilatı binasının önünde toplanan ve izinsiz yürüyüş yapmak isteyen gruptan 28 kişinin gözaltına alındığı izinsiz gösteride 4 polis memuru yaralandı.

Dün bazı esnafın olaylar nedeniyle kepenk kapattığı ilçede bugün de birçok esnafın iş yerini açmadığı gözlendi.

SULTANGAZİ'DE İZİNSİZ GÖSTERİ

Sultangazi'de izinsiz gösteri yapmaya çalışan grup, polisin müdahalesiyle dağıtıldı.

Gazi Mahallesi'nde son durak olarak bilinen noktada, Demokratik Toplum Partisi (DTP) irtibat bürosu önünde toplanan bir grup, terör örgütü ve elebaşı Abdullah Öcalan lehine slogan atarak izinsiz gösteri yapmak istedi. Bölgede sabah saatlerinden itibaren önlem alan güvenlik güçleri, panzerler desteğiyle göstericilere müdahale etti.

Polisin müdahalesiyle, emniyet güçlerine taşla karşılık veren göstericiler, ara sokaklara girerek dağıldı. Bazı göstericiler, ara sokaklarda toplanarak gösteriyi sürdürmek isterken, toplanan gruplar emniyet güçlerinin tekrar müdahalesiyle dağıtılıyor.

ŞEMDİNLİ'DE 8 GÖZALTI

Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde, Demokratik Toplum Partisince düzenlenen mitingin ardından izinsiz gösteri yapmak isteyen gruba polis müdahale etti.

Habur Sınır Kapısı'ndan Türkiye'ye giriş yaptıktan sonra ifadeleri alınan ve serbest bırakılan PKK'lıların da aralarında bulunduğu DTP'liler, ilçe merkezinde miting düzenledi.

Mitingden sonra bir grup gösterici, ilçe girişinde bulunan polis noktasına doğru yürüyüşe geçti.

Polisin uyarısına rağmen yürüyüşe devam eden ve terör örgütü ile elebaşı lehine slogan atan gruba, polis gaz bombası kullanarak müdahale etti.

Müdahale sonrasında ara sokaklara dağılan göstericiler, Cumhuriyet Caddesi üzerindeki Ak Parti Şemdinli ilçe binasının camlarını taşladı.

Binayı taş yağmuruna tutan göstericiler, ara sokaklarda eylemlerini sürdürürken, ilçedeki tüm iş yerleri kepenk kapattı.

Polis, olaylara karıştıkları belirlenen ve aralarında çocukların da bulunduğu 8 kişiyi gözaltına aldı.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/13125740.asp?gid=229
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

İletigönderen mavi ışık » Pzr Ara 06, 2009 20:39

Şemdinli'de bayrağa saygısızlık
Terör örgütünü destekleyen göstericiler Türk bayrağını ateşe verdi

06.12.2009 19:19
Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde göstericiler, Yavuz Sultan Selim İlköğretim Okulunda asılı Türk bayrağını indirerek, yaktı. Göstericiler, kendilerini görüntülemeye çalışan gazetecilerin görüntü almasına da engel oldu.

Habur'dan Türkiye'ye giriş yaptıktan sonra serbest bırakılan PKK'lıların da aralarında bulunduğu Demokratik Toplum Partisi (DTP) üyelerince düzenlenen mitingin ardından izinsiz yürüyüş yapmak isteyen gruba, polis müdahale etti.

Polisin müdahalesi üzerine ara sokaklara dağılan göstericiler, ilçe girişindeki polis noktası ile İlçe Emniyet Müdürlüğü ve AK Parti ilçe binasını taşladı.

Daha sonra Cumhuriyet Caddesi'ndeki Yavuz Sultan Selim İlköğretim Okulu önünde toplanan göstericiler, okulun bahçesindeki direkte asılı Türk bayrağını indirerek, ateşe verdi. Türk bayrağını yakan göstericiler, kendilerini görüntülemeye çalışan gazetecilerin görüntü almasına da engel oldu.

Terör örgütü lehine slogan atan ve yollarda barikat kurarak, ateş yakan kalabalığı biber gazı kullanarak dağıtmaya çalışan polis, 8 göstericiyi gözaltına aldı.

Şemdinli Belediye Başkanı Sedat Töre de olayların büyümesini önlemek amacıyla kalabalığı ikna etmeye çalıştı. Ancak Belediye Başkanı Töre'nin çabası sonuçsuz kaldı.

İlçe merkezinde halen devam eden olaylarda ilk belirlemelere göre 3 polis ile Azat Yiğit isimli gösterici yaralandı.

Şemdinli Devlet Hastanesine kaldırılan Yiğit'in, ilk müdahalenin ardından Van'a sevk edildiği belirtildi.

AA
Kullanıcı küçük betizi
mavi ışık
Üye
Üye

İletiler: 34

İletigönderen Ram » Pzr Ara 06, 2009 23:07

Şemdinli'de bayrağa saygısızlık
Terör örgütünü destekleyen göstericiler Türk bayrağını ateşe verdi

Vah memleketim vah! Bayrağı ateşe vermek, Türk! bayrağını ateşe vermek "saygısızlıkmış". Böyle düşünenlerin analarını belleseler, o da saygısızlık! olurdu herhalde...
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen mavi ışık » Pzt Ara 07, 2009 10:35

Resim

Son kaos planı

Yürürlüğe konulan karanlık plana göre PKK yandaşları kullanılarak sokak eylemleri artırılacak, bu eylemler gerekçe gösterilerek DTP kapatılacak ve Türkiye seçime götürülerek Hükümet'in yıpranması sağlanacak
HASAN TOSUN'UN HABERİ...

Anayasa Mahkemesi'nin yarın görüşeceği kapatma davası öncesinde Demokratik Toplum Partisi (DTP) destekli sokak eylemlerinin artması, manidar bulundu. Askeri ve sivil cunta başta olmak üzere karanlık kartel medyasının da propagandalarıyla Ergenekon davasını ve demokratik açılımı bitirme planının yürürlüğe konduğu belirtiliyor. Karanlık plana göre PKK yandaşları kullanılarak sokak eylemleri artırılacak, yargı silahı kullanılarak DTP kapatılacak ve Türkiye yeni bir seçime sokulacak.
VAKİT

(PKK dan daha düşmanca davranmayı artık benim aklım almıyor, hayal gücümün bile ötesinde böylesine ülkeye düşmanlık ve hala yayın yapabilme insanları zehirleme imkanına sahipler)
Kullanıcı küçük betizi
mavi ışık
Üye
Üye

İletiler: 34

ÖncekiSonraki

Şu dizine dön: Genel - Güncel Konular

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 2 konuk

x